Голосування за проєкти конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року продовжено до 3 червня

e-mail Друк PDF

1 червня відбулося засідання робочої групи з супроводу конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області.

У засіданні, яке вела заступник голови обласної ради Лілія Руроєва, взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, депутат обласної ради Яніна Аранчій, працівники Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради, журналісти.

Як повідомила заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, секретар робочої групи Олеся Дроботенко, голосування за проєкти конкурсу екологічних громадських ініціатив, згідно з Параметрами конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області, повинне тривати до 2 червня. Однак, 25 травня на онлайн порталі Smart Region Полтавської області стався технічних збій: упродовж доби була відсутня можливість  проголосувати в електронній системі шляхом авторизації особи за допомогою системи BankID Національного банку України.

У зв’язку з цим члени робочої групи вирішили продовжити на одну добу строк голосування за проєкти Конкурсу, а саме – до 3 червня 2021 року ( 2 червня до 23:50).

Наступне засідання робочої групи заплановане на 7 червня – для затвердження остаточного переліку переможців.