Постійна комісія обласної ради з питань бюджету та управління майном розглянула профільні проєкти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

4 червня під головуванням Лариси Босенко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступники голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко та Ігор Панченко, депутати обласної ради: Олександр Ващенко, Оксана Винниченко, Віктор Кордубан, Володимир Куцовол, Фахраддін Мухтаров, Ігор Процай, Вячеслав Стеценко, Андрій Удовиченко, Олег Діденко, Марина Грекова, Людмила Корнієнко, Олексій Матюшенко, Іван Москалик, Олександр Олексенко, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала проєкт рішення «Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Полтавської області на 2020 рік» та рекомендувала облдержадміністрації надати інформацію про виконання Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року за І півріччя 2021 року.

Депутати також обговорили та схвалили проєкти рішень: «Про затвердження звітів про результати проведення моніторингу та з оцінки результативності реалізації Стратегії розвитку Полтавської області за 2020 рік і в цілому за весь період дії та Плану заходів з її реалізації на період 2018 ‒ 2020 років», «Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021 ‒ 2023 роки», «Про внесення змін до Схеми планування території Полтавської області».

У контексті попереднього розгляду проєкту рішення «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області» члени комісії підтримали продовження терміну дії трудових контрактів з директором Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя Олексієм Андрієнком, директором Токарівського психоневрологічного інтернату Леонідом Барвінком та директором Кобеляцького психоневрологічного будинку-інтернату Мирославом Онищенком.

Комісія підтримала проєкти рішень про зміну найменування ряду комунальних закладів освіти: «Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю І-ІІІ ступенів імені І.М. Піддубного Полтавської обласної ради», «Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради», зміну типу та найменування комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім. А.С. Макаренка Полтавської обласної ради».

Попередньо депутатами було також було розглянуто проєкти рішень, які стосувалися виконання Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018 ‒ 2020 роки, затвердження переліку підприємств, установ та організацій, що надають соціально важливі послуги населенню області.

У порядку контролю комісія проаналізувала стан виконання обласного бюджету за І квартал 2021 року, ознайомилася з результатами розгляду Полтавською обласною державною адміністрацією листа Управління Служби безпеки України в Полтавській області щодо проведення комісійної перевірки правомірності використання керівним складом в/ч А0312 виділених обласним бюджетом коштів, розглянула інші питання.