7 грудня – День місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Шановні депутати, працівники місцевих рад,

ветерани місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Роки незалежності нашої держави переконливо засвідчили, що місцеве самоврядування стало провідною цінністю, невід'ємною складовою загального процесу розбудови устрою країни, міцним фундаментом народовладдя. Воно органічно поєднало форми представницької демократії та безпосереднє волевиявлення населення, стало неодмінною передумовою динамічного соціально-економічного та культурного розвитку територій, всієї України.

Сьогодні на Полтавщині успішно працюють 534 місцеві ради різних рівнів, які в тісній співпраці з органами виконавчої влади, спираючись на широку підтримку громадськості, вирішують актуальні питання життєдіяльності територіальних громад.

Дякуємо всім, хто своєю наполегливою працею утверджує місцеве самоврядування, відстоює інтереси виборців. Велике спасибі ветеранам, які зробили чимало для становлення та розвитку самоврядності в області.

Нехай це свято спонукає до об'єднання зусиль депутатів усіх місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування в ім’я процвітання благодатного полтавського краю, щасливого та заможного життя його мешканців.

Сердечно бажаємо міцного здоров'я, життєвої наснаги, плідної праці на теренах розвитку самоврядності.

З повагою

 

Голова облдержадміністрації      Олександр Удовіченко

Голова обласної ради                   Іван Момот