Радилися як поліпшити дорожню інфраструктуру

13 лютого у Полтавському районі за участі голів районної ради Василя Степенка та районної державної адміністрації Володимира Павленка, першого заступника голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Олександра Іваніни, депутатів районної ради, обраних у мажоритарних виборчих округах, сільських голів, керівників сільськогосподарських підприємств, районних управлінь, відділів, установ відбулася нарада з питань поліпшення дорожньої інфраструктури району.

Начальник філії «Полтавський райавтодор» Борис Сологуб доповів про стан автошляхів у районі, збереження їх від подальшої руйнації, ліквідацію аварійної ямковості на ділянках, що несе реальну загрозу безпеці дорожнього руху. Також прозвітовано щодо використання коштів, які були виділені на ремонт доріг у 2012 році, дано відповіді на запитання депутатів районної ради, сільських голів.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександр Семенко розповів про використання коштів сільськими радами на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць та доріг комунальної власності, які надійшли з різних джерел фінансування у 2012 році та про план на 2013 рік.

Про джерела фінансування робіт з ремонту доріг комунальної власності проінформувала Галина Данько – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Заступник голови райдержадміністрації В`ячеслав Макаренко розповів про стан залучення та використання коштів по соціальних угодах у 2012 році та перспективи на 2013 рік.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Юлія Малько надала роз’яснення щодо включення питання будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг комунальної власності до Програм економічного і соціального розвитку сільських рад.

За результатами наради підготовлено ряд доручень.