Друге пленарне засідання першої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

7 грудня вiдбулося друге пленарне засідання першої сесії обласної ради шостого скликання. Вів засідання голова обласної ради Іван Момот.

У роботі сесії взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступники голови облдержадміністрації, народний депутат України Вадим Петренко, начальники обласних управлінь і служб, представники політичних партій, громадських організацій, профспілок, журналісти.

На початку засідання голова обласної ради Іван Момот та голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко вручили відзнаки Прем’єр-Міністра України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, обласної ради групі депутатів місцевих рад та працівників органів місцевого самоврядування Полтавщини, яких вони удостоєні за вагомий особистий внесок у становлення та розвиток місцевого самоврядування в області.Премії та дипломи лауреатів були вручені переможцям цьогорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого обласною радою.

Далі депутати сформували порядок денний, включивши до нього ряд організаційних та бюджетних питань.

У ході засідання депутати затвердили Положення про постійні комісії обласної ради, утворили постійні комісії обласної ради:

-з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери;

-з питань бюджету та управління майном;

-з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр;

-з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій;

-з питань будівництва, транспорту та зв'язку;

-з питань житлово-комунального господарства;

-з питань аграрної політики та земельних відносин;

-з питань екології та раціонального природокористування;

-з питань забезпечення законності та правопорядку;

-з питань охорони здоров'я;

-з питань соціального захисту населення;

-з питань освіти, науки, культури;

-з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

Також було затверджено Положення про президію обласної ради та утворено її; затверджено Положення про помічника-консультанта депутата обласної ради та опис посвідчення помічника-консультанта депутата обласної ради, погоджено внесення змін до структури виконавчого апарату обласної ради, затверджено розпорядження голови обласної ради.

Депутати підтримали внесення змін та доповнень до додатку до рішення двадцятої позачергової сесії обласної ради п`ятого скликання від 27 березня 2009 року «Про цільову програму впровадження в області проекту Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) та Європейської Комісії (ЄК) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2009 – 2010 роки», затвердили внесення змін до показників обласного бюджету на 2010 рік, які виникли в процесі виконання обласного бюджету відповідно до Бюджетного кодексу України.

Враховуючи особливості терміну прийняття Верховною Радою України Державного бюджету України на 2011 рік, прийнято рішення про порядок фінансування витрат обласного бюджету в 2011 році до його затвердження сесією обласної ради.

Всього з урахуванням пропозицій і доповнень депутатів прийнято рішення по 10 питаннях порядку денного другого пленарного засідання першої сесії обласної ради.