Спільні засідання постійних комісій

5 березня відбулися спільні засідання постійних комісій Полтавської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та з питань екології та раціонального природокористування, яке провів Володимир Пілат, а також під головуванням Світлани Плискач – постійних комісій районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, зв’язку, торгівлі і побуту та в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини та спорту.

У роботі зібрань взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Павленко та заступник голови районної ради Микола Кальченко.

Опрацьовано профільні питання, внесені на розгляд тринадцятої сесії районної ради шостого скликання.

Начальник фінансового управління РДА Галина Данько прозвітувала про виконання районного бюджету за 2012 рік, запропонувала зміни до показників районного бюджету на 2013 рік.

Ухвалено низку проектів рішень з організаційно-кадрових питань умедичній галузі.

Також, у контексті участі у Всеукраїнському конкурсі проектів члени комісій розглянули два таких: «Тепла школа – здорові діти» та «Створення туристично-рекреаційного кластера Полтавського району. Полтавський край запрошує».

Сесії районної ради запропоновано затвердити обговорені проекти рішень.