Радість кожній дитині

e-mail Друк PDF

16 грудня голова обласної ради Іван Момот завітав у гості до вихованців Полтавської спеціалізованої школи-інтернат №1 І-ІІІ ст., яка відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, та взяв участь у театралізованому святі з нагоди Дня Святого Миколая.

Школа-інтеранат №1 – сучасний навчальний заклад, у якому навчаються та виховуються 350 дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти – сироти.

У навчально-виховному процесі успішно використовуються кабінети, оснащені сучасними мультимедійними проекторами, інтерактивними дошками, комп’ютерною технікою. Майже 28 тисяч томів художньої та науково-популярної літератури налічує бібліотечний фонд освітнього закладу.

До послуг вихованців затишні кімнати в гуртожитку, їдальня, спортивні зали. Збудовано футбольний майданчик з штучним покриттям.

Вихованці мають можливість навчатися за фізико-біологічним, спортивним, технологічним профілями.

Учні школи-інтернату визнані призерами ІІІ туру Всеукраїнських олімпіад з фізики та конкурсу захисту наукових робіт з хімії Малої Академії Наук.

Вихованці хореографічної студії «Експеримент», студії образотворчого мистецтва «Сонячний промінь» є неодноразовими призерами Всеукраїнських творчих конкурсів, а члени гуртка «Диво-шашки» та юні футболісти клубу «Молодь» - чемпіони обласних і республіканських спортивних змагань.

З 2008 року освітній заклад перейшов на нову систему навчання і виховання «Школа-родина», яка забезпечує гармонійний розвиток особистості.

Голова обласної ради Іван Момот оглянув матеріально-технічну базу школи –інтернату, спілкувався з педагогами та вихованцями.

Іван Момот щиро привітав учнів із наступаючим святом – Днем Святого Миколая, побажав здоров’я, успіхів у навчанні, висловив сподівання, що діти виправдають надії педагогів і стануть у майбутньому достойними громадянами України та вручив солодкі подарунки - «миколайчики».