Комісія ініціювала Програму розвитку освіти Полтавщини

e-mail Друк PDF

24 грудня на базі Кременчуцького педагогічного училища імені А.С.Макаренка, яке відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури. Вів засідання голова комісії Іван Гальченко.

Депутати заслухали інформацію начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, депутата обласної ради Володимира Мирошниченка та начальника управління культури облдержадміністрації Геннадія Фасія про бюджет галузей «Освіта» та «Культура» на 2011 рік, обговорили проблемні питання функціонування закладів освіти і культури області, розглянули перспективи їхньої роботи.

Комісія рекомендувала Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації розробити та надати в обласну раду проект Комплексної програми розвитку освіти Полтавщини, в якій передбачити забезпечення освітянських закладів шкільними автобусами, навчально-комп’ютерними комплексами, лабораторно-демонстраційним обладнанням з природничо-математичних і технологічних дисциплін. Така програма, на думку депутатів, не лише зміцнить матеріальну базу освітянських закладів, а й сприятиме підвищенню якості навчально-виховного процесу.

У порядку контролю комісія розглянула звіти про фінансово-господарську діяльність виконуючої обов’язки директора Кобеляцької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради Валентини Шпорт та директора Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Олександра Куземи.

У ході засідання було обговорено та схвалено проект Регламенту Полтавської обласної ради шостого скликання, погоджено план роботи комісії на 2011 рік.