Оперативність дільничних інспекторів – запорука спокою мешканців Лубенщини

Під таким гаслом 10 лютого відбулася спільна нарада за участі керівників району Олексія Дядечка та Віктора Алєксєєнка, сільських голів та правоохоронних органів на чолі з начальником обласного управління МВС, генерал – майором Олександром Рудяком.

З інформацією про роботу дільничних інспекторів виступив начальник міського відділу МВС Ігор Мрачко. Досить суттєвими проблемами за його визначеннями є те, що дільничні мешкають не на тій території, за якою закріплені, нерідко їм доводиться обслуговувати по кілька населених пунктів, на що службового транспорту, на жаль, не вистачає. Він також звернувся з проханням до сільських голів повідомляти йому особисто про непорозуміння з дільничними інспекторами, якщо такі непорозуміння виникатимуть.

Начальник обласного управління МВС, генерал – майор Олександр Рудяк повідомив, що розраховує на підтримку сільських голів у плані визначення кого із правоохоронців вони б бажали бачити на посаді дільничних.

Своїми думками з приводу роботи дільничних інспекторів поділилися сільські голови Березівської Тарандинцівської, Мгарської сільських рад.

Декілька слів про співпрацю сільських голів з правоохоронними органами сказав присутнім і міжрайонний прокурор Руслан Білокінь.

А очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко закликати правоохоронців і сільських голів до подальших активних дій, зазначивши, що в районі вже розпочато експеримент щодо залучення до наведення громадського порядку низове козацтво.