Традиції, що йдуть від серця

e-mail Друк PDF

19 грудня, у день Святого Миколая, голова обласної ради Іван Момот відвідав обласний притулок «Любисток» та зустрівся з його вихованцями.

Вшановуючи народні традиції, Іван Момот привітав дітей зі святом та вручив їм солодкі подарунки – «миколайчики».

Разом із святковим привітанням мед із домашньої пасіки подарував вихованцям «Любистку» житель Котелевського району Володимир Перепелиця.

Дітлахи в свою чергу порадували гостей своєю майстерністю - співали, грали на ложках та бубоні, читали вірші.

Для Івана Момота такий візит у "Любисток" вже шість років є традиційним. Де б він не працював, у день Святого Миколая завжди знаходить час, щоб прийти в притулок з солодощами для малечі, допомогти Миколаю подарувати дітям гарний настрій і посмішку.

Напередодні Святого Миколая теж традиційно завітав до Кременчуцької загальноосвітньої школи-інтернату імені А.С.Макаренка перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко.

Останнє оновлення на Понеділок, 20 грудня 2010, 11:25 Детальніше...

Зустріч із сільськими головами

e-mail Друк PDF

17 грудня голова обласної ради Іван Момот зустрівся з вперше обраними сільськими головами Гребінківського, Оржицького, Лубенського, Козельщинського, Машівського, Пирятинського, Лохвицького та Хорольського районів, які проходять навчання в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

У ході бесіди обговорено питання соціально-економічного розвитку області, життєзабезпечення територіальних громад Полтавщини.

Від контролю - до дієвої допомоги

e-mail Друк PDF

17 грудня під головуванням Миколи Ганнущенка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови обласної ради Володимир Марченко.

Перше питання, яке розглянули депутати, стосувалося переліку об'єктів спільної власності територіальних громад області, які відносяться до інформаційної сфери.

Як зазначив начальник Головного управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації, депутат обласної ради  Микола Перепелиця, в області функціонують шість обласних комунальних видавництв, з яких одне передано в оренду. Головною проблемою в їхній роботі є застаріле поліграфічне обладнання, яке потребує заміни.

З цього приводу голова комісії Микола Ганнущенко запропонував передбачити у плані роботи комісії на наступний рік розгляд звітів керівників про фінансово-господарський стан видавництв, що забезпечить депутатський контроль за роботою підприємств та їхній розвиток у майбутньому.

Детальніше...

Радість кожній дитині

e-mail Друк PDF

16 грудня голова обласної ради Іван Момот завітав у гості до вихованців Полтавської спеціалізованої школи-інтернат №1 І-ІІІ ст., яка відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, та взяв участь у театралізованому святі з нагоди Дня Святого Миколая.

Школа-інтеранат №1 – сучасний навчальний заклад, у якому навчаються та виховуються 350 дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти – сироти.

У навчально-виховному процесі успішно використовуються кабінети, оснащені сучасними мультимедійними проекторами, інтерактивними дошками, комп’ютерною технікою. Майже 28 тисяч томів художньої та науково-популярної літератури налічує бібліотечний фонд освітнього закладу.

До послуг вихованців затишні кімнати в гуртожитку, їдальня, спортивні зали. Збудовано футбольний майданчик з штучним покриттям.

Вихованці мають можливість навчатися за фізико-біологічним, спортивним, технологічним профілями.

Учні школи-інтернату визнані призерами ІІІ туру Всеукраїнських олімпіад з фізики та конкурсу захисту наукових робіт з хімії Малої Академії Наук.

Останнє оновлення на Четвер, 16 грудня 2010, 17:38 Детальніше...

Навчаються редактори - виграють читачі

e-mail Друк PDF

Учора, 15 грудня, у залі засідань всеукраїнської громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини» відбувся семінар-нарада редакторів комунальних друкованих засобів масової інформації Полтавської області.

Темою семінару, проведеного за ініціативою Головного управління інформаційної і внутрішньої політики облдержадміністрації, стали питання, пов’язані із фінансово-економічною стороною роботи друкованих засобів масової інформації. Перед редакторами з роз’ясненнями виступили представники Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта», КРУ в Полтавській області та Головного управління Державного казначейства України в Полтавській області.

Як зауважив голова Полтавської регіональної організації Національної спілки журналістів України, головний редактор газети «Зоря Полтавщини» Григорій Гринь, подібні зустрічі повинні бути регулярними, щоб законодавчі новації не ставали «каменем спотикання» для газет, а контролюючі органи працювали на упередження, приділяючи більше уваги роз’ясненню.

У роботі семінару взяли участь голова обласної ради Іван Момот та заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

Іван Момот у своєму виступі підкреслив, що представницька влада будує свої відношення із мас-медіа виключно на партнерських засадах.

- Ми довіряємо вашому професіоналізму, вашій мудрості, адже ви не перший рік очолюєте колективи газет, – підкреслив Іван МОМОТ. – Обласна рада абсолютно відкрита для контактів із журналістами, постійні комісії, пленарні засідання ради завжди відбуваються відкрито, із запрошенням широкого загалу журналістів.

Депутати зацікавлені в тому, щоб газети доносили до читача об’єктивну інформацію про роботу вади, щоб в поле зору журналістів потрапляли і проблемні питання, і позитивні напрацювання.

На даний час основне питання, над яким працюють усі органи місцевого самоврядування, – це бюджети на 2011 рік. Ми плануємо, що обласний бюджет буде прийнятий вже в цьому році, - сказав Іван Момот.

Останнє оновлення на Четвер, 16 грудня 2010, 11:22 Детальніше...

Президент України Віктор Янукович: «Вже в наступному році люди чекатимуть від нас не чергових планів, а практичних дій»

e-mail Друк PDF

У понеділок, 13 грудня, під головуванням Президента України Віктора Януковича відбулося розширене засідання Ради регіонів, участь у роботі якого взяли голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко та голова Полтавської обласної ради Іван Момот.

Виступаючи на зібранні, Глава держави сказав:

- Ми взяли на себе відповідальне завдання – модернізувати країну, зробити її сучасною, конкурентоздатною і динамічною.

Програма реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоздатна економіка, ефективна держава» дає чіткі відповіді, як це завдання виконати.

Опоненти нас критикують і будуть критикувати на кожному кроці. І це цілком звична для нас ситуація як для демократичної країни. Але я хотів би сказати, що дуже важливо, щоб ми разом з вами розуміли, як до нас будуть ставитися люди, як реагуватиме громадянське суспільство на кожен наш крок. І завдання всім нам – підняти рівень довіри людей в цьому напрямку. Це означає – об’єднати державу навколо тієї реформи, про яку ми будемо сьогодні говорити. І це найголовніше.

Відзначаючи позитивні тенденції у національній економіці, Віктор Янукович навів наступні дані:

- За попередніми оцінками, приріст ВВП у трьох кварталах цього року складе близько 5%. Українська промисловість зросла за 10 місяців майже на 11%.

При цьому галузі, найбільш постраждалі в період кризи, демонструють прискорене відновлення: приріст у машинобудуванні склав 33%, хімічній промисловості – понад 20%, металургії – понад 12%.

Детальніше...

Полтава – Москва, гра без програшу

e-mail Друк PDF

11 грудня у Полтаві по вулиці Курчатова, 18 було урочисто відкрито Центр боксу «Save Well». Така непересічна подія відбулася завдяки засновнику компанії «Save Well», інвестору проекту, меценату, нашому земляку, який живе й працює у Москві, Валерію Роздорожному.

На ремонт приміщення Центру боксу було виділено більше 300 тисяч гривень. Фінансова підтримка Центру буде продовжуватися і надалі, інвестори проекту взяли на себе оплату тренерів, отже полтавські діти будуть навчатися боксу безкоштовно.

Валерій Роздорожний вже не один рік активно підтримує юних полтавських спортсменів. Минулого року, як очільник громадської організації «Полтавське земляцтво в Москві», він передав у подарунок Полтавській дитячій юнацькій спортивній школі №4 мікроавтобус «Мерседес», спортивний боксерський ринг, шість байдарок. Також було засновано дві стипендії від «Полтавського земляцтва в Москві» найкращим спортсменам-полтавцям. Ця та інша благодійна діяльність Валерія Роздорожного була відзначена у 2010 році обласною премією імені Панаса Мирного.

Червону стрічку на відкритті Центру боксу перерізали президент Центру боксу Микола Петряник, відомий український боксер-професіонал Володимир Вірчіс, меценат Валерій Роздорожний, заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко та міський голова Олександр Мамай.

Володимир Марченко висловив сподівання, що завдяки таким інвесторам бокс на Полтавщині буде популяризуватися і у нас буде підготовлена своя плеяда спортсменів, чиї імена стануть такими ж відомими і популярними, як імена братів Кличків.

Цього ж дня у виставковому залі міського Будинку культури пройшла зустріч з боксу збірних команд Московської області та міста Полтави.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 13 грудня 2010, 12:09

Зустріч із сільськими головами

e-mail Друк PDF

В обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій відбулася зустріч голови обласної ради Івана Момота з вперше обраними сільськими головами Великобагачанського, Глобинського, Карлівського, Кобеляцького, Кременчуцького, Миргородського, Новосанжарського, Семенівського та Чутівського районів.

У ході спілкування обговорювалися питання фінансового забезпечення розвитку соціальної інфраструктури сільських населених пунктів, участі сільських рад у конкурсах проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

Детальніше...

Друге пленарне засідання першої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

7 грудня вiдбулося друге пленарне засідання першої сесії обласної ради шостого скликання. Вів засідання голова обласної ради Іван Момот.

У роботі сесії взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступники голови облдержадміністрації, народний депутат України Вадим Петренко, начальники обласних управлінь і служб, представники політичних партій, громадських організацій, профспілок, журналісти.

На початку засідання голова обласної ради Іван Момот та голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко вручили відзнаки Прем’єр-Міністра України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, обласної ради групі депутатів місцевих рад та працівників органів місцевого самоврядування Полтавщини, яких вони удостоєні за вагомий особистий внесок у становлення та розвиток місцевого самоврядування в області.Премії та дипломи лауреатів були вручені переможцям цьогорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого обласною радою.

Останнє оновлення на Середа, 08 грудня 2010, 14:46 Детальніше...

Потрібна ефективна і відповідальна місцева влада

e-mail Друк PDF

Минулого тижня у Києві відбувся з'їзд Української асоціації місцевих та регіональних влад, присвячений Дню місцевого самоврядування. Делегатами від з’їзду від Полтавської області були голова обласної ради Іван Момот, заступник голови обласної ради Володимир Марченко та голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко.

Учасників зібрання привітав віце-прем'єр міністр України Віктор Тихонов. Зокрема, він сказав:

- Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Україна сьогодні має унікальну можливість вибудувати дійсно ефективну та відповідальну систему влади, спроможну провести потрібні державі реформи.

Учасники з’їзду обговорили нагальні питання щодо необхідності підвищення ролі самоврядування у вирішенні питань місцевого значення, проведенні реформ, які дозволять побудувати ефективну модель місцевого управління та обрали керівні органи Асоціації.

Членами Правління Асоціації обрано голову обласної ради Івана Момота та голову Лубенської районної ради Олексія Дядечка.

 

Потрібна ефективна і відповідальна місцева влада

e-mail Друк PDF

Минулого тижня у Києві відбувся з'їзд Української асоціації місцевих та регіональних влад, присвячений Дню місцевого самоврядування. Делегатами від з’їзду від Полтавської області були голова обласної ради Іван Момот, заступник голови обласної ради Володимир Марченко та голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко.

Учасників зібрання привітав віце-прем'єр міністр України Віктор Тихонов. Зокрема, він сказав:

- Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Україна сьогодні має унікальну можливість вибудувати дійсно ефективну та відповідальну систему влади, спроможну провести потрібні державі реформи.

Учасники з’їзду обговорили нагальні питання щодо необхідності підвищення ролі самоврядування у вирішенні питань місцевого значення, проведенні реформ, які дозволять побудувати ефективну модель місцевого управління та обрали керівні органи Асоціації.

Членами Правління Асоціації обрано голову обласної ради Івана Момота та голову Лубенської районної ради Олексія Дядечка.

 

Сторінка 419 з 420