Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
14 квітня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Мотрич Юрій Миколайович.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Юрія Миколайовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Середа, 14 квітня 2021, 08:14

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
12 квітня 45-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Тимоха Юрій Олександрович.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Юрія Олександровича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Понеділок, 12 квітня 2021, 08:20

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

11 квітня світова спільнота відзначає пам’ятну дату – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів.

Історія свідчить про страшні злочини, що мали місце в роки Другої світової війни в нацистських концтаборах смерті, розташованих на території Німеччини та окупованих територіях, каторжну працю та фізичне знищення мільйонів невільників, серед яких було чимало жінок, літніх людей та дітей.

Наш обов'язок – зберегти пам'ять про ті трагічні події, мужність в’язнів нацистських концтаборів та зробити все, щоб подібне в історії ніколи не повторилося!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Субота, 10 квітня 2021, 11:28

Олександр Біленький: Ми відреагували на запит людей з приводу тарифів на газ та його транспортування

e-mail Друк PDF

Майже 5 годин тривало друге пленарне засідання четвертої сесії обласної ради восьмого скликання. Про підсумки голосування, а також своє бачення ситуації щодо намагання певних депутатів зірвати роботу сесії, голова обласної ради Олександр Біленький розповів журналістам.

На думку Олександра Біленького, у ході засідання було ухвалено низку важливих звернень до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади з важливих соціально значущих питань. Серед них – звернення, що стосуються врегулювання питання передачі газорозподільних мереж низького та середнього тиску у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

«Ми відреагували на запит людей з приводу тарифів на газ, на транспортування газу, – саме цю ситуацію відображено у зверненнях депутатів обласної ради. Тобто, ми вважаємо за необхідне, аби держава роз’яснила нам права громад на газопроводи середнього та низького тиску, які будувалися за рахунок громад та кооперативів, а потім були передані в постійне користування газорозподільчим компаніям», – зазначив голова обласної ради.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 квітня 2021, 08:34 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
10 квітня ювілейний День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Грекова Марина Миколаївна.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Марину Миколаївну з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 09 квітня 2021, 16:05

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
10 квітня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Кульчинський Микола Георгійович.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Миколу Георгійовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 09 квітня 2021, 16:06

Полтавська обласна рада ініціювала передачу газорозподільчих мереж у комунальну власність та створення комунального підприємства обласної ради з надання послуг розподілу природного газу

e-mail Друк PDF

9 квітня у ході другого пленарного засідання четвертої сесії обласної ради восьмого скликання депутати прийняли Звернення до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо ціни на природний газ та передачі газорозподільчих мереж у комунальну власність.

З січня цього року не стихають протести жителів Полтавської області з питань тарифоутворення ціни на природний газ, послуг з його розподілу та енергоносії – говориться у зверненні.

НКРЕКП, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, піднявши тарифи на комунальні послуги, змусила мільйони українців опинитися на межі виживання. Це, на думку депутатів обласної ради, дестабілізує ситуацію в країні, зумовлює зростання соціальної напруги.

Депутати звернули увагу керівників держави, що більшість газорозподільних мереж низького та середнього тиску, розташованих на території Полтавської області, будувалися за рахунок коштів, державного, місцевих бюджетів, сільгосппідприємств та за власні кошти громадян, а тепер передані на баланс операторів газорозподільних мереж на праві господарського відання.

Наразі депутати обласної ради пропонують ініціювати на державному рівні невідкладні антикризові рішення, спрямовані на зниження цін для населення на енергоресурси, вироблення механізму функціонування ринку енергоносіїв та комунальних послуг, який має усунути монопольні зловживання та врахує реальні можливості громадян сплачувати комунальні послуги.

Також депутати запропонували законодавчо врегулювати питання передачі газорозподільних мереж низького та середнього тиску у комунальну власність територіальних громад.

Детальніше...

Обласна рада внесла зміни до показників обласного бюджету Полтавської області на 2021 рік

e-mail Друк PDF

9 квітня на другому пленарному засіданні четвертої сесії обласної ради восьмого скликання депутати внесли зміни до показників обласного бюджету на 2021 рік.

Загальний обсяг обласного бюджету за рахунок залишків коштів обласного бюджету на початок року та міжбюджетних трансфертів з держбюджету, місцевих бюджетів області та бюджетів інших областей збільшився на 422,5 млн грн.

За рахунок субвенції з держбюджету обсяг обласного бюджету збільшився на 61,3 млн грн.

Кошти субвенції з держбюджету спрямовані на реконструкцію та капітальний ремонт закладів комунальної власності області, а також для забезпечення лікування хворих на цукровий діабет. Окрім того, за рахунок перерозподілу видатків обласного бюджету по галузі охорони здоров’я на цю мету територіальним громадам виділено кошти в сумі 36,2 млн грн.

На утримання закладів і установ обласного значення, реалізацію заходів обласних програм та формування бюджету розвитку обласною радою додатково спрямовано 95,8 млн грн. З них 15 млн грн виділено на потреби закладів охорони здоров'я, 6,8 млн грн – закладів освіти, 5,8 млн грн – закладів культури, 1,2 млн грн – закладів соціально захисту населення.

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 квітня 2021, 12:21 Детальніше...

Розпочалося друге пленарне засідання четвертої сесії обласної ради восьмого скликання

e-mail Друк PDF

9 квітня в Полтаві розпочалося друге пленарне засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Веде пленарне засідання голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради: Лілія Руроєва, Олексій Чепурко, народний депутат України Анастасія Ляшенко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники обласних організацій, установ та підприємств, журналісти.

Хвилиною мовчання депутати та запрошені вшанували пам’ять земляків: учасників Операції об’єднаних сил, солдата 72-ї окремої механізованої бригади Андрія Мірчі та солдата 58-ї окремої мотопіхотної бригади Миколи Лебедя; Героя України, депутата обласної ради п’яти скликань Олександра Коросташова.

Обласна рада сформувала порядок денний пленарного засідання, включивши ряд додаткових питань.

Детальніше...

Профільна комісія підтримала повернення в управління обласної ради комунальних підприємств «Полтававодоканал», «Полтаватеплоенерго» та «Полтавапаливо»

e-mail Друк PDF

8 квітня під головуванням Лариси Босенко відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступники голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, Ігор Панченко, депутати обласної ради: Ігор Процай, Оксана Винниченко, Володимир Куцовол, Фахраддін Мухтаров, Андрій Удовиченко, Сергій Бєлашов, Віктор Кордубан (у режимі відеоконференції), Олег Діденко, Ольга Усанова, Олексій Матюшенко, Іван Москалик, Руслан Проценко, Олександр Олексенко, Яніна Барибіна, Іван Близнюк, Микола Бондар, Володимир Ярошенко, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали проєкти рішень обласної ради щодо надання згоди на прийняття будівель за адресами: вул. Соборності, 31 та вул. Соборності, 42 у м. Полтава у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області. Також було схвалено проєкт рішення про приймання-передачу об’єкту «Центр надання послуг в м. Полтава» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

Особливу увагу депутати звернули на питання щодо результатів та перспектив діяльності ПОКВКП «Полтавапаливо». Члени комісії заслухали пояснення виконувача обов’язків директора Миколи Горященка про передачу складів підприємства у приватну власність інших осіб без належного дозволу Полтавської обласної ради.

На думку голови обласної ради Олександра Біленького, такі рішення керівництва «Полтавапалива» потребують оцінки правоохоронних органів.

«Ніхто з керівництва обласної ради не погоджував текст мирової угоди підприємства з кредиторами, ні перелік складів, які будуть передані за рахунок боргу, – про ці дії ніхто не знав. Також немає рішення сесії обласної ради про дозвіл на передачу майна «Полтавапалива». Тому необхідно звернутися до обласної прокуратури, щоб отримати правову оцінку дій керівництва цього підприємства», – наголосив Олександр Біленький.

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 квітня 2021, 12:23 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради розглянула стан ведення мисливських господарств області

e-mail Друк PDF

8 квітня під головуванням Євгена Корфа відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

У засіданні взяли участь депутати обласної ради Вячеслав Мінязев, Сергій Мазур, Яніна Аранчій, Олексій Бовдир, Сергій Жук, Дмитро Кравченко, Іван Москалик, Валерія Пантюх, Олександр Сухань, Володимир Ярошенко, Олексій Матюшенко, Іван Близнюк, Яніна Барибіна, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, обласних комунальних підприємств, журналісти.

Депутат Сергій Мазур працював в онлайн-режимі.

У порядку контролю депутати заслухали інформацію тимчасово виконуючого обов’язки директора Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації Андрія Вергелеса про стан виконання Програми фінансування комунальних установ природно-заповідного фонду Полтавської обласної ради на 2019 – 2023 роки. За словами Андрія Вергелеса, в рамках програми заплановано фінансування КУ ПЗФ РЛП «Диканський» та «Кременчуцькі плавні». Так, на забезпечення діяльності спеціальних адміністрацій парків передбачено 16 603,9 тис. грн. Ці кошти спрямовуються на виплату заробітної плати та нарахування. Придбання матеріалів, оплату послуг тощо. Зокрема за 2020 рік видатки на утримання парків склали 2 838,757 тис. грн.

Останнє оновлення на Четвер, 08 квітня 2021, 18:18 Детальніше...

Сторінка 8 з 426