Постійна комісія обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО розглянула профільні питання

e-mail Друк PDF

18 лютого під головуванням Миколи Кульчинського відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради: Лілія Руроєва, Олексій Чепурко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Володимир Ярошенко, Микола Бондар, Юрій Лебедин, Ірина Степаненко, Олег Дядик, Олексій Матюшенко, Яніна Аранчій, Наталія Гранчак, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала проєкти рішень чергової сесії обласної ради: «Про регіональну програму інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021-2023 роки», «Про затвердження Порядку використання прапорів на території Полтавської області», «Про продовження договору оренди єдиного майнового комплексу «Видавництво “Кременчук”».

Детальніше...

Керівництво та депутати обласної ради ознайомилися зі звітами про виконання низки обласних програм

e-mail Друк PDF

18 лютого перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради Олексій Чепурко, Олег Бєлоножко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, депутати обласної ради Іван Сидоренко, Олексій Матюшенко, Олег Дядик обговорили питання роботи житлово-комунального господарства області, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Під час засідання було заслухано інформацію заступника директора Департаменту – начальника управління житлово-комунального господарства Департаменту будівництва, містобудування та архітектури і житлово - комунального господарства облдержадміністрації Едуарда Реви щодо виконання низки обласних Програм. Зокрема, Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015 – 2020 роки.

За інформацією Едуарда Реви, Програма була розрахована на 6 років і виконувалася в два етапи. У зв’язку з нестабільним фінансуванням Програми упродовж 2019 року (фактичні обсяги фінансування становили 36,3% від запланованих), було неповністю відшкодовано з обласного бюджету частину відсотків за вже виданими кредитами на реалізацію енергоефективних заходів. У 2020 році з обласного бюджету було відшкодовано майже 2 млн грн по 276 кредитним договорам для ОСББ, ЖБК. Оскільки термін дії даної Програми закінчився, Департаментом будівництва, містобудування та архітектури і житлово - комунального господарства облдержадміністрації було розроблено проєкт рішення обласної ради про продовження дії Програми. За словами Едуарда Реви, це дозволить отримати необхідне відшкодування з обласного бюджету 10% відсоткової ставки по кредитах, отриманих ОСББ та ЖБК на впровадження енергоефективних заходів до 31.12 2020 року включно.

Останнє оновлення на Четвер, 18 лютого 2021, 17:23 Детальніше...

Профільна комісія рекомендувала збільшити обсяги фінансування окремих заходів проєкту Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року

e-mail Друк PDF

18 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні, яке вів Іван Гришко, взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради Лілія Руроєва, Олексій Чепурко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Валерій Капленко, Юрій Тимоха, Олег Дядик, Валентин Несен, Сергій Сушко, Володимир Куцовол, Наталія Гранчак, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, журналісти.

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов представив присутнім проєкт рішення обласної ради «Про виконання Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року». Він повідомив, що упродовж 2016 – 2020 років на фінансування заходів Програми з обласного бюджету було виділено 28,3 млн грн, фактично використано – 25,9 млн грн та залучено 3,4 млн грн з місцевих бюджетів та інших джерел.

Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення розглянула проєкти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

17 лютого під головуванням Олександра Кудацького відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради Олег Бєлоножко, Олексій Чепурко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Людмила Корнієнко, Ольга Величко, Михайло Виноград, Наталія Гранчак, Вячеслав Ждан, Максим Середа, Олег Фещенко, Тетяна Юрченко, Ольга Усанова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, обласних комунальних закладів, журналісти.

Комісія розглянула звіти керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області: директора Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці Юрія Радченка, директора Гадяцького геріатричного будинку-інтернату Анатолія Артеменка та рекомендувала погодити продовження терміну дії трудових контрактів з цими керівниками.

Останнє оновлення на Середа, 17 лютого 2021, 17:46 Детальніше...

Профільна комісія розглянула звіти щодо використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2020 році

e-mail Друк PDF

Триває підготовка до пленарного засідання четвертої сесії обласної ради восьмого скликання. 17 лютого під головуванням Євгена Корфа відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Лілія Руроєва, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Вячеслав Мінязев, Сергій Мазур, Яніна Аранчій, Марина Грекова, Сергій Жук, Геннадій Коваленко, Дмитро Кравченко, Микола Корецький, Валерія Пантюх, Олександр Сухань, Лариса Босенко, Юлія Цибульська, Іван Близнюк, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, центральних органів виконавчої влади, обласної ради, журналісти.

У порядку контролю комісія заслухала інформацію тимчасово виконувача обов’язків директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Андрія Вергелеса щодо використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2020 році. Він зауважив, що з фонду фінансуються заходи, що належать до природоохоронних та які відповідають переліку видів діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 р. № 1147.

Останнє оновлення на Четвер, 18 лютого 2021, 08:10 Детальніше...

Олександр Біленький: Моя ідея − створення Ради голів обласних рад для формування політики регіонального впливу

e-mail Друк PDF

16 лютого голова обласної ради Олександр Біленький та перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко вкотре зустрілися з представниками громадськості, щоб обговорити ситуацію зі зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги.

Під час зустрічі, зокрема, йшлося про необхідність ухвалення на черговій сесії обласної ради звернення депутатів обласної ради до центральних органів виконавчої влади, НКРЕКП щодо зменшення тарифів. Також представники громадськості наголошували, що слід і далі вивчати структуру тарифів на розподіл газу, розглянути можливість контролю органів влади та громадськості за господарською діяльність операторів ГРМ.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко зауважив, що є перші позитивні результати ухвалених на сесії 15 січня 2021 року рішень. Зокрема, щодо проведення перевірок економічної обґрунтованості структури тарифів на послуги розподілу природного газу.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 лютого 2021, 21:15 Детальніше...

Олександр Біленький здійснив робочу поїздку в Шишацьку територіальну громаду

e-mail Друк PDF

16 лютого голова обласної Полтавської ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку в Шишацьку територіальну громаду, яка увійшла до новоутвореного Миргородського району.

Олександр Біленький зустрівся з головою громади Олександром Туткою, депутатом обласної ради Валерієм Капленком та обговорив актуальні питання соціально-економічного розвитку громади.

Голова обласної ради відвідав опорний заклад «Шишацька спеціалізована школа ім. В.І. Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області» та ознайомився з ходом реалізації проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України, за угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком» щодо капітального ремонту будівлі школи. Здійснено утеплення фасаду будівлі школи. Тривають роботи з ремонту корпусу молодших класів, приміщення їдальні, системи водопостачання та водовідведенню, придбано обладнання та устаткування.

Потому Олександр Біленький оглянув амбулаторію сімейної медицини в с. Михайлики, збудовану в рамках Програми Президента України «Велике будівництво».

У селах Носи голова обласної ради ознайомився з роботою молочно-товарної ферми одного з найбільш успішних агропідприємств області – СТОВ «Воскобійники», яке очолює депутат обласної ради шести скликань Валерій Капленко.

Детальніше...

Робоча група ознайомилася з діяльністю «Полтаватеплоенерго» та розглянула структуру тарифів підприємства

e-mail Друк PDF

16 лютого на базі Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» відбулося виїзне засідання робочої групи щодо вивчення обґрунтованості встановлених тарифів КП ПОР «Полтававодоканал» та ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», створеної за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького.

Присутні ознайомилися з роботою котельні підприємства за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 29. Директор технічний «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко повідомив, що вона збудована у 1969 році та нині перебуває в аварійному стані. Котельня забезпечує теплом та гарячою водою 12 житлових будинків та лікувальний заклад. Володимир Пасічко зауважив, що підприємство планує на цьому місці встановити насосну станцію, яка б забезпечувала безперебійну подачу тепла з сучасної котельні, розташованої поруч.

Потому члени робочої групи та запрошені оглянули автоматизовану котельню підприємства за адресою: Майдан Незалежності, 16. У 2014 році тут було повністю проведено переоснащення, завдяки цьому підприємство не лише використовує менше природного газу та електроенергії, а й оперативніше реагує на проблеми у теплових мережах. За словами Володимира Пасічка, цією котельнею опалюється 6 житлових будинків, дитячий садочок і школа.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 лютого 2021, 18:23 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму розглянула проєкти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

16 грудня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Олег Панкратьєв, Яніна Барибіна, Олег Сазонов, Ірина Степаненко, Наталія Гранчак, Сергій Бульбаха, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники спортивної громадськості, журналісти.

Комісія підтримала та рекомендувала внести на розгляд пленарного засідання четвертої сесії обласної ради проєкт рішення щодо створення Комунального закладу Полтавської обласної ради «Спортивний центр Полтавщини».

Останнє оновлення на Вівторок, 16 лютого 2021, 14:21 Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій схвалила профільні проєкти обласних програм

e-mail Друк PDF

16 лютого під головуванням Олега Хардіна відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Олег Бєлоножко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Сергій Бульбаха, Василь Кириченко, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, начальник Державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Олександр Сайко, журналісти.

Члени комісії розглянули інформацію директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергія Венгера щодо виконання регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки та Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.

Детальніше...

Про особистий прийом громадян у 2021 році

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про затвердження графіка проведення особистого прийому громадян головою обласної ради, першим заступником голови обласної ради та заступниками голови обласної ради у 2021 році.

Керуючись статтею 40 Конституції України, статтею 22 Закону України «Про звернення громадян», пунктом 13 частини 6 та частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення реалізації прав громадян на звернення встановлено, що голова обласної ради Біленький Олександр Юрійович прийматиме громадян першого четверга непарного місяця з дев’ятої до одинадцятої години; перший заступник голови обласної ради Лемешко Олександр Миколайович – першого четверга кожного місяця з десятої до дванадцятої години; заступник голови обласної ради Бєлоножко Олег Вячеславович – першої середи парного місяця з десятої до дванадцятої години, заступник голови обласної ради Руроєва Лілія Олександрівна – другий вівторок кожного місяця з десятої до дванадцятої години, заступник голови обласної ради Чепурко Олексій Григорович – першого вівторка кожного місяця з десятої до дванадцятої години.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 лютого 2021, 08:08 Детальніше...

Більше статей...

Сторінка 2 з 414