24 грудня – День працівників архівних установ

e-mail Друк PDF

Шановні працівники архівних установ Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

На перший погляд, звичайна, буденна робота архівіста насправді є важливою та відповідальною місією. Адже без архівів не можна об'єктивно відтворити історичні події, зрозуміти їхню логіку, заглибитися в багатогранне минуле. Завдяки вам прийдешні покоління отримають неоціненну спадщину – документи нашої епохи.

Знаю, що професію ви обрали за покликом серця, їй віддаєте всі свої сили, енергію та натхнення. Без цього ми не мали б широкого архівного фонду з історії Полтавщини, її політичного, соціально-економічного та культурного життя.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, миру, добробуту, творчої наснаги до нових пошуків та відкриттів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Профільна комісія підтримала основний фінансовий документ Полтавщини на 2021 рік

e-mail Друк PDF

23 грудня під головуванням Лариси Босенко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, обрані заступниками голови обласної ради Лілія Руроєва та Олег Бєлоножко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Олександр Ващенко, Оксана Винниченко, Віктор Кордубан, Володимир Куцовол, Фахраддін Мухтаров, Ігор Процай, Олександр Смірнов, Вячеслав Стеценко, Руслан Телятник, Андрій Удовиченко, Олег Діденко, Іван Сидоренко, Олексій Матюшенко, Іван Близнюк, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, обласних комунальних підприємств, журналісти.

Депутати підтримали пропозицію Лариси Босенко й обрали першим заступником голови постійної комісії – Ігоря Процая, заступником голови постійної комісії – Руслана Телятника та секретарем – Віктора Кордубана.

Останнє оновлення на Середа, 23 грудня 2020, 17:36 Детальніше...

Постійна комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму розглянула виконання обласних програм та проєкти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

23 грудня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь депутати обласної ради: Іван Близнюк, Олег Панкратьєв, Яніна Барибіна, Руслан Проценко, Олег Сазонов, Ірина Степаненко, Наталія Гранчак, Геннадій Коваленко, Сергій Савченко, Сергій Мазур, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники спортивної громадськості, журналісти.

У порядку контролю комісія заслухала звіти тимчасово виконуючої обов’язки директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Ірини Удовиченко про виконання обласної Програми розвитку туризму і курортів у Полтавській області на 2016 – 2020 роки та директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віти Ковальської про виконання обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки.

Останнє оновлення на Середа, 23 грудня 2020, 15:28 Детальніше...

Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

e-mail Друк PDF

Останнє оновлення на Середа, 23 грудня 2020, 10:15

Олександр Біленький та Олег Діденко привітали колектив Полтавської політехніки з ювілеєм

e-mail Друк PDF

22 грудня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова постійної комісії обласної ради з питань освіти та культури Олег Діденко взяли участь в урочистому засіданні Вченої ради Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», присвяченому 90-річчю заснування вищого навчального закладу.

Олександр Біленький відзначив вагому роль університету в розвитку освіти і науки в області, співпрацю з Полтавською обласною радою.

«Полтавська політехніка – лідер в освітній і науковій галузях. Хочу подякувати керівництву університету за плідну співпрацю з Полтавською обласною радою в реалізації європейської Програми EU4Skills, яка сьогодні впроваджується в Полтавській області. Це великий пакет заходів з діджиталізації для підтримки реформи профтехосвіти в Україні, – наголосив Олександр Біленький. – Дуже сподіваюсь, що наступний етап – створення Центру професійної досконалості, за який ми змагаємось із багатьма областями України, буде також успішним і Полтавщина буде в числі переможців».

Останнє оновлення на Вівторок, 22 грудня 2020, 20:30 Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань екології та раціонального природокористування розглянула та затвердила план роботи на 2021 рік

e-mail Друк PDF

22 грудня під головуванням Євгена Корфа відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, обраний заступником голови обласної ради Олег Бєлоножко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Яніна Аранчій, Олексій Бовдир, Марина Грекова, Сергій Жук, Геннадій Коваленко, Сергій Мазур, Іван Москалик, Валерія Пантюх. Олександр Сухань, Ігор Процай, журналісти.

На пропозицію Євгена Корфа, депутати обрали першим заступником голови постійної комісії Вячеслава Мінязева, заступником голови комісії Сергія Мазура та секретарем комісії Яніну Аранчій.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 грудня 2020, 20:45 Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендувала внести на розгляд чергової сесії низку профільних питань

e-mail Друк PDF

22 грудня під головуванням Івана Гришка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, депутати обласної ради: Валерій Капленко, Олег Дядик, Юрій Мотрич, Валентин Несен, Олександр Руденко, Наталія Сук, Сергій Сушко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Комісія підтримала та рекомендувала внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії обласної ради питання: про прийняття земельної ділянки до земель спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області та передачу її в постійне користування комунальному підприємству «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради; про внесення змін до рішення другого пленарного засідання двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 25 липня 2019 року № 1135 «Про надання в оренду ТОВ «Кременчуцька міська друкарня» земельної ділянки, яка перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області; про погодження клопотань щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по СТОВ «Скіф» Котелевського району Полтавської області, спеціалізованому комунальному підприємству «Добробут» на території Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області, Ліщинівському психоневрологічному будинку-інтернату на території Кобеляцького району Полтавської області.

Детальніше...

Профільна комісія рекомендувала доопрацювати порядок проведення виплати одноразової допомоги медичним працівникам, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19

e-mail Друк PDF

22 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У засіданні, яке вів голова постійної комісії Олександр Кудацький, взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, обраний заступником голови обласної ради Олег Бєлоножко, депутати обласної ради: Ольга Величко, Михайло Виноград, Наталія Гранчак, Людмила Корнієнко, Максим Середа, Олег Фещенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, управління майном обласної ради, журналісти, представники громадськості.

Депутати обрали заступником голови постійної комісії Людмилу Корнієнко та секретарем комісії Ольгу Величко.

Присутні заслухали інформацію директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмили Корнієнко щодо виконання обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки. За її словами, обласна програма не дублювала державних програм, а навпаки була спрямована на вирішення тих питань, які ними не охоплені. Зокрема, Комплексною програмою була передбачена підтримка учасників бойових дій з числа учасників АТО/ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, виплата разової матеріальної підтримки окремим категоріям населення, допомога громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи тощо.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 грудня 2020, 17:22 Детальніше...

22 грудня – День енергетика

e-mail Друк PDF

Шановні працівники енергетичної галузі Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Успіх економічних і соціальних перетворень у регіоні, рівень добробуту жителів області значною мірою визначається розвитком енергетичної складової. Не існує такої галузі, сфери діяльності людини, в якій би не використовувались енергетичні ресурси.

Завдяки вашій звитяжній праці, шановні енергетики, функціонують підприємства та установи, заклади соціальної сфери, кожен із нас отримує цивілізовані зручності.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, достатку, безпечних буднів, нових трудових звершень!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Вівторок, 22 грудня 2020, 08:47

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр розглянуто низку організаційних питань

e-mail Друк PDF

21 грудня під головуванням Сергія Савченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, обрані заступниками голови обласної ради Олег Бєлоножко та Олексій Чепурко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Віталій Бабак, Олександр Олексенко, Анатолій Попельнюх, Василь Стасовський, тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Андрій Вергелес, журналісти.

На пропозицію Сергія Савченка, депутати обрали заступником голови постійної комісії Олександра Олексенка та секретарем комісії Василя Стасовського.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 грудня 2020, 16:11 Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку розглянула проєкти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

Триває підготовка до пленарного засідання другої сесії Полтавської обласної ради VIII скликання. 21 грудня під головуванням Івана Сидоренка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, обраний заступником голови обласної ради Олексій Чепурко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Володимир Говоренко, Людмила Мірошніченко, Олексій Матюшенко, Костянтин Копотун, Юлія Устименко, Ірина Степаненко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, управління майном обласної ради, обласних комунальних підприємств, журналісти.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 грудня 2020, 16:09 Детальніше...

Сторінка 8 з 414