Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
8 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Жук Сергій Миколайович.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Сергія Миколайовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Вівторок, 08 грудня 2020, 08:25

7 грудня – День місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Нині органи місцевого самоврядування України перегортають чергову сторінку свого становлення. Адже місцеві вибори 2020 року стали певним підсумком реформи децентралізації, яка значно розширила повноваження місцевої влади.

Оновлені органи місцевого самоврядування стали ще ближчими до людей, отримали необхідний фінансовий ресурс, а разом з ним – і величезну відповідальність за створення необхідних умов для комфортного й безпечного життя громадян.

У день професійного свята хочу звернутися до вас, шановні голови рад, депутати та працівники органів місцевого самоврядування області! Нині ви маєте всі важелі впливу, аби жителі Полтавщини щоденно відчували позитивні зміни.

Тож нехай це свято об’єднує всіх нас у спільному прагненні й далі розвивати область, утверджувати її високий потенціал на загальнодержавному рівні.

Щиро бажаю вам, дорогі колеги, успіхів, міцного здоров’я і натхнення! Працюйте для людей, генеруйте цікаві ідеї й неодмінно їх реалізовуйте!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Понеділок, 07 грудня 2020, 08:47

6 грудня – День Збройних Сил України

e-mail Друк PDF

Шановні військовослужбовці та ветерани!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України!

Військова служба для більшості з вас стала справою всього життя. Багато хто пройшов нелегке випробування війною, захищав державний суверенітет та територіальну цілісність України на Сході, виконував миротворчу місію.

І сьогодні Українське військо мужньо протистоїть агресору, дає рішучу відсіч ворогу.

Пишаюся вашим патріотизмом і відвагою, зразковим виконанням військового обов’язку, готовністю повсякчас захищати мир і свободу українського народу.

Світла пам’ять героям, які загинули за Україну!

Бажаю вам міцного здоров'я, миру, добробуту, військової звитяги!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

5 грудня – День працівників статистики

e-mail Друк PDF

Шановні працівники статистики Полтавщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Розвиток національної економіки неможливий без точних статистичних даних про реальний стан справ у країні та регіонах.

Завдяки вашій праці органи місцевого самоврядування нашої області отримують важливу статистичну інформацію, яка дозволяє розробляти перспективні плани розвитку територій та громад, допомагає депутатам у здійсненні депутатських обов’язків.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, добробуту, нових професійних успіхів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Олександр Лемешко: Важливо долучати дітей до розуміння діяльності місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Про це заявив 4 грудня на відкритті виставки-конкурсу дитячих робіт «Самоврядування очима дітей», присвяченої Дню місцевого самоврядування, Олександр Лемешко, обраний першим заступником голови Полтавської обласної ради восьмого скликання.

«Проєкт Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування з проведення виставки-конкурсу дитячих робіт є цікавим і корисним, – зазначив Олександр Лемешко. – Важливо, що ми долучаємо дітей до розуміння діяльності місцевого самоврядування, адже громади об’єднуються, утворюються нові райони, відбувається передача ресурсів, зростає спроможність громад. Разом з тим, ми піклуємося про розвиток дитини, допомагаємо виявити її творчі здібності, підтримуємо таланти».

Захід, організований Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування та комунальною установою «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради, відбувся в Полтавському академічному обласному театрі ляльок.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 грудня 2020, 09:05 Детальніше...

Пішов із життя Голуб Володимир Семенович

e-mail Друк PDF

3 грудня на 77 році пішов із життя голова Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації Володимир Семенович Голуб.

Володимир Семенович протягом 10 років був незмінним головою Громадської ради при облдержадміністрації, багато зробив для розвитку громадянського суспільства, конструктивної співпраці між владою та громадянами.

Значну увагу Володимир Семенович приділяв соціально-економічному розвитку області, брав активну участь у пленарних засіданнях сесій обласної ради, роботі постійних комісій, журі премій і конкурсів, заснованих обласною радою.

Його відзначали високі організаторські здібності, активна громадянська позиція, відданість справі, людяність, повага земляків.

Керівництво та депутати Полтавської обласної ради висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким, колегам Володимира Семеновича Голуба з приводу тяжкої втрати.

 

 

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
4 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Босенко Лариса Василівна.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради: Олег Бєлоножко, Лілія Руроєва, Олексій Чепурко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Ларису Василівну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 04 грудня 2020, 09:27

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
4 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Діденко Олег Григорович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради: Олег Бєлоножко, Лілія Руроєва, Олексій Чепурко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олега Григоровича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 04 грудня 2020, 09:26

Олександр Біленький: Фракції обласної ради продемонстрували консолідовану роботу

e-mail Друк PDF

Про це заявив Олександр Біленький під час спілкування з журналістами щодо підсумків другого пленарного засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

«Нині йде процес обговорення державного бюджету України. Після його ухвалення ми отримаємо основні показники, спираючись на які облдержадміністрація підготує відповідний проєкт рішення обласної ради. Далі необхідно провести засідання постійних комісій обласної ради, – зазначив Олександр Біленький і додав, що розраховує на подальшу злагоджену та послідовну роботу депутатського корпусу. – Не думаю, що процес ухвалення обласного бюджету буде швидким, адже це питання пов’язане з ухваленням державного бюджету й потребує глибокого вивчення та обговорення. Втім, до кінця цього року, переконаний, обласний бюджет буде прийнято, адже депутати налаштовані на стабільну і якісну роботу».

Також голова обласної ради зауважив, що діалог між представниками різних політичних сил повинен бути й надалі відкритим. Аби досягти спільної мети – розвитку й процвітання Полтавщини.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2020, 13:40 Детальніше...

Депутати обласної ради звернулися до Уряду та Верховної Ради України щодо зарахування до місцевих бюджетів частини акцизного податку з виробленого в Україні пального та частини акцизного податку з ввезеного пального на митну територію України

e-mail Друк PDF

1 грудня, на другому пленарному засіданні першої сесії обласної ради восьмого скликання, депутати прийняли звернення до Уряду та Верховної Ради України з пропозицією не скасовувати відрахування до місцевих бюджетів частини акцизного податку з виробленого в Україні пального та частини акцизного податку з ввезеного пального на митну територію України, запровадженого в 2015 році в рамках реформи міжбюджетних відносин.

Скасування частини (13,44%) відрахування надходжень відповідного акцизного податку до місцевих бюджетів, що заплановане з 2021 року, йдеться у зверненні, призведе до зменшення щонайменше на 7,7 млрд. грн. надходжень до місцевих бюджетів та їх розбалансування, адже механізм компенсації втрат місцевих бюджетів базового рівня від позбавлення їх частини «місцевого» акцизу не визначено.

Депутати наголошують, що це суперечить вимогам ст. 142 Конституції України та Бюджетного кодексу України, згідно яких, у разі прийняття державною рішень щодо зменшення доходів місцевих бюджетів, одночасно необхідно приймати рішення про компенсацію таких втрат.

Останнє оновлення на Вівторок, 01 грудня 2020, 19:18 Детальніше...

Полтавська обласна рада восьмого скликання утворила постійні комісії

e-mail Друк PDF

1 грудня на другому пленарному засіданні першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання депутати затвердили Положення про постійні комісії Полтавської обласної ради восьмого скликання, яке визначає функціональну спрямованість і порядок організації роботи постійних комісій обласної ради, та утворили постійні комісії.

Зокрема: з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО (голова комісії – Микола Кульчинський); з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр (голова комісії – Сергій Савченко); з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку (голова комісії – Іван Сидоренко); з питань аграрної політики та земельних відносин (голова комісії – Іван Гришко); з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова комісії – Олександр Кудацький); з питань екології та раціонального природокористування (голова комісії – Євген Корф); з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій (голова комісії – Олег Хардін); з питань освіти, науки та культури (голова комісії – Олег Діденко); з питань молодіжної політики, спорту та туризму (голова комісії – Олександр Алексюк); з питань бюджету та управління майном (голова комісії – Лариса Босенко).

 

 

Сторінка 10 з 414