Управління інформує

До уваги громадськості!

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області функціонує телефонна «гаряча лінія», яка забезпечує зворотній зв’язок з громадськістю на принципах конфіденційності та збереження таємниці звернення.

З метою інформування про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни, зокрема, щодо недотримання законодавства при проведенні закупівель, незаконного витрачання бюджетних коштів, неефективного та незаконного  використання державного чи комунального майна, а також для того, щоб звернутися зі скаргами, заявами чи пропозиціями, необхідно зателефонувати на телефонну «гарячу лінію» за номером (0532) 56-98-92 або надіслати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Детальніше...

Полтавські аудитори протягом першого кварталу 2021 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 6,9 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області заходів державного фінансового контролю впродовж січня-березня 2021 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 55 млн грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 6,9 млн грн.

Детальніше...

Під час ревізії Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» аудитори виявили фінансових втрат на суму понад 340,4 тис. грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час планової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України», а саме: з питань  використання коштів державного бюджету, а також коштів, отриманих з інших джерел, для забезпечення заходів спрямованих на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 340,4 тис. грн. Контрольний захід охопив період  з 01.01.2020 по 31.12.2020.

Зокрема, медична установа коштом загального фонду провела видатки з оплати товарів, які були використані при наданні платних послуг, на суму 251,4 тис. грн.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній

керівників структурних підрозділів

Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області:

на квітень 2021 року

Детальніше...

Полтавські аудитори протягом січня-лютого 2021 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 4,5 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області заходів державного фінансового контролю впродовж січня-лютого 2021 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 42 млн грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 4,5 млн грн.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній

керівників структурних підрозділів

Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області:

на березень 2021 року

Детальніше...

Аудитори Полтавщини виявили в облавтодорі фінансових порушень та недоліків на понад 51,5 млн гривень

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час  ревізії Дочірнього підприємства «Полтавський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»» виявили фінансових порушень та недоліків на суму 51,5 млн грн, з них 40,1 млн грн – втрати фінансових ресурсів і понад 11 млн грн витрачено неефективно.

Підприємство у 2017 – 2019 роках недоотримало кошти на суму 9,67 млн грн через заниження вартості виконаних філіями Підприємства робіт з поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

Детальніше...

Управління Держслужби якості освіти у Полтавській області інформує

Висновки та рекомендацій за підсумками інституційного аудиту

Полтавські аудитори протягом січня 2021 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 4 млн грн

За результатами проведених ревізій у січні 2021 року фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитьслужби в Полтавській області виявили порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 40,4 млн грн, відшкодування таких втрат забезпечено в сумі  майже 4 млн грн.

Правоохоронними органами за результатами розгляду переданих  матеріалів заходів державного фінансового контролю розпочато 3 досудових розслідувань.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній

керівників структурних підрозділів

Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

на лютий 2021 року

Детальніше...

До уваги громадськості!

З метою забезпечення прозорості у діяльності Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області та зворотного зв’язку з громадськістю повідомляємо, що з 28 січня 2021 року розпочато ревізію використання коштів фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS CoV-2 та її наслідками, виділених за КПКВК 2761330 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах» Управлінням капітального будівництва Полтавського міськвиконкому.

Детальніше...

Сторінка 1 з 66