Управління інформує

Аудитори Полтавщини за січень-лютий 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на понад 3,9 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-лютому 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 7,7 млн грн. та забезпечено відшкодування таких втрат на 3,9 млн грн.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, у 12 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби (COVІD-19)» від 17.03.2020 № 530-IX, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», з огляду на встановлення з 12 березня до 03 квітня 2020 року на території України карантину,з метою запобігання поширенню випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення безперебійної роботи Управлінням Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області запроваджено наступні заходи:

Детальніше...

До уваги громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній

керівників структурних підрозділів

Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області:

на березень 2020 року

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії фінансово-господарської діяльності сектору освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації.

Детальніше...

До уваги громадськості

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє, що з 24 лютого 2020 року розпочинаються наступні заходи державного фінансового контролю:

Детальніше...

Аудитори Полтавщини за січень 2020 року відшкодували втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 1,7 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 1,8 млн грн. та забезпечено відшкодування таких втрат на 1,7 млн грн.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Національного природного парку «Пирятинський».

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Дослідне господарство «Нектар» Національного наукового центру «Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича»».

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній

керівників структурних підрозділів

Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

на лютий 2020 року

Детальніше...

За минулий рік полтавські аудитори відшкодували втрат фінансових та матеріальних ресурсів майже на 20,8 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій впродовж 2019 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 31,2 млн грн.

Завдяки проведеній державними аудиторами роботі, протягом 2019 року забезпечено відшкодування втрат на суму майже 20,8 млн грн.

Детальніше...

Сторінка 3 з 64