Управління інформує

Аудитори про результати ревізії бюджету Скороходівської об’єднанної територіальної громади та окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Скороходівської селищної ради Чутівського району Полтавської області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час планової ревізії бюджету Скороходівської об’єднанної територіальної громади та окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Скороходівської селищної ради Чутівського району Полтавської області (далі-Виконком) встановили фінансові порушення, що призвели до втрат на понад 138 тис. грн.

Детальніше...

Аудитори Полтавщини за січень-квітень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 4,5 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-квітні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму понад 14,2 млн грн. та забезпечено відшкодування таких втрат на понад 4,5 млн грн.

Детальніше...

Аудитори Полтавщини за січень-березень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 4,3 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-березні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму понад 7,8 млн грн. та забезпечено відшкодування таких втрат майже на 4,3 млн грн.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Нагадуємо, що в Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, на час загальнодержавного карантину у зв’язку з запобіганням поширенню випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, запроваджено функціонування телефону довіри Управління через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , на який можливо звернутися у разі виникнення питань щодо діяльності Управління.

 

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

Аудитори Полтавщини за січень-лютий 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на понад 3,9 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-лютому 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 7,7 млн грн. та забезпечено відшкодування таких втрат на 3,9 млн грн.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, у 12 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби (COVІD-19)» від 17.03.2020 № 530-IX, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», з огляду на встановлення з 12 березня до 03 квітня 2020 року на території України карантину,з метою запобігання поширенню випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення безперебійної роботи Управлінням Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області запроваджено наступні заходи:

Детальніше...

До уваги громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній

керівників структурних підрозділів

Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області:

на березень 2020 року

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії фінансово-господарської діяльності сектору освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації.

Детальніше...

До уваги громадськості

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє, що з 24 лютого 2020 року розпочинаються наступні заходи державного фінансового контролю:

Детальніше...

Аудитори Полтавщини за січень 2020 року відшкодували втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 1,7 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 1,8 млн грн. та забезпечено відшкодування таких втрат на 1,7 млн грн.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Національного природного парку «Пирятинський».

Детальніше...

Сторінка 4 з 66