Управління інформує

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії Великосорочинського сільського бюджету та окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок державного фінансового аудиту виконання бюджетної програми «Підготовка кадрів вищими навчальними закладами І-ІІ рівня акредитації (коледжами, технікумами, училищами)» головним розпорядником якої є Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.

Початок проведення контрольного заходу - 12.11.2019.

Період, що підлягає контролю - з 01.01.2017 по 31.10.2019.

Орієнтовний термін завершення аудиту - 27.03.2020.

Про відомі факти неефективного та нераціонального використання бюджетних коштів та інші конкретні факти, які свідчать про порушення вимог законодавства України під час виконання бюджетної програми, контроль за дотриманням якого належить до компетенції органів Державної аудиторської служби України, громадяни можуть поінформувати за телефоном довіри Управління: (0532) 56-98-92 або надіслати інформацію на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

При інформуванні, прохання враховувати термін завершення аудиту.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

 

 

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок державного фінансового аудиту бюджету Омельницької сільської об’єднаної територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області.

Початок проведення контрольного заходу - 29.10.2019.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Глобинської міської ради Полтавської області.

Початок проведення контрольного заходу -  22.10.2019.

Період, що підлягає контролю                     -  з  01.06.2017  по  30.09.2019.

Термін завершення ревізії                             - 10.12.2019.

 

Про відомі факти порушень фінансово-бюджетної дисципліни у діяльності вищезазначеного об’єкту контролю громадяни мають можливість повідомляти за телефоном довіри Управління: (0532) 56-98-92 або надіслати інформацію на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

При інформуванні, прохання враховувати термін завершення ревізії.

Прес-служба управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської районної державної адміністрації.

Початок проведення контрольного заходу -  15.10.2019.

Детальніше...

З початку року полтавські митники забезпечили до бюджету України майже 4 млрд. грн. надходжень

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж дев’яти місяців поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже  16,1 млн грн.

Матеріали 12 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам, розпочато 6 досудових розслідувань, вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній

керівників структурних підрозділів

Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

на жовтень 2019 року

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії фінансово-господарської діяльності Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко.

Початок проведення контрольного заходу -  24.09.2019.

Період, що підлягає контролю   - з 01.01.2016 по 31.08.2019.

Детальніше...

Аудитори Полтавщини провели круглий стіл за участю правоохоронних органів

Сьгодні, 20 вересня, в Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області відбувся круглий стіл за участю представників Управління Служби безпеки України в Полтавській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, підрозділів прокуратури та Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Детальніше...

Аудитори Полтавщини протягом січня-серпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 13,4 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж восьми місяців поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже  13,4 млн грн.

Матеріали 11 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам, розпочато 6 досудових розслідувань, вручено 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок державного фінансового аудиту виконання Департаментом охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації бюджетної програми «Стоматологічна допомога населенню».

Детальніше...

Сторінка 5 з 64