Управління інформує

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби підвищують свою професійну кваліфікацію

12 листопада 2018 року для працівників Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, на базі Полтавського технічного університету імені Юрія Кондратюка розпочалася двотижнева професійна програма підвищення кваліфікації для працівників Держаудитслужби.

З вітальним словом до учасників навчального заходу звернулась проректор з економічних питань – головний бухгалтер університету, кандидат економічних наук Олена Філонич.

Відкриваючи навчальний захід начальник Управління Ірина Салогуб побажала колегам плідної роботи, активно долучатися до обговорення проблемних питань, які виникають під час здійснення заходів державного фінансового контролю, максимально отримати необхідні та корисні знання для подальшого ефективного використання їх в роботі.

Протягом двох тижнів підвищувати кваліфікацію державних аудиторів Полтавщини будуть представники центрального апарату Держаудитслужби та викладачі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Детальніше...

До відома громадськості!

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області працює телефон довіри, який забезпечує надійний зворотній зв’язок з громадськістю на принципах конфіденційності та збереження таємниці звернення. Телефонувати можна щодня з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номером (0532) 56-98-92.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

З початку року полтавські аудитори відшкодували втрат на більш як 24 млн грн

У січні-вересні 2018 року державні аудитори Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 24,4 млн грн.

За результатами ревізій, та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 81 управлінське рішення.

Матеріали 24 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 13 досудових розслідувань, матеріали 7 ревізій долучені до кримінальних проваджень. Вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств та установ, де виявлені порушення, застосовано 68 заходів впливу (зупинення операцій із бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

За недотримання законодавства 164 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 30 – до дисциплінарної та матеріальної, 3 особи звільнено із посад.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

До відома громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній керівників структурних підрозділів Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області на жовтень 2018 року:

04.10.2018     ХОРІШКО Андрій Михайлович – начальник юридичного відділу, контактний телефон (0532) 60 87 07;

11.10.2018 КОНОНЕНКО Єлизавета Русланівна – начальник відділу контролю у сфері закупівель, контактний телефон (0532) 60 87 10;

18.10.2018      КОНИК Лариса Леонідівнаначальник  відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та місцевого самоврядування, контактний телефон (0532) 57 31 14.

25.10.2018      МЄДВЄДЄВА Олена Володимирівна – начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, контактний телефон (05322) 57 31 62.

Сеанс прямої лінії проводиться щочетверга  з 14.00 до 16.00.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

 

Полтавські аудитори за січень-серпень 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму 23,6 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області за січень-серпень 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 23,6 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 59 управлінських рішень. За підсумками державних фінансових аудитів взято до виконання 106 пропозицій.

Правоохоронним органам передано матеріали 20 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 11 досудових розслідувань та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, в яких під час ревізій виявлені порушення, у 58 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань, попереджено керівників про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За недотримання законодавства 156 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 22 - до дисциплінарної і матеріальної, три особи звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 23,9 млн. грн.

Прес-служба Управління Північно-східного

офісу Держаудитслужби в Полтавській області

 

До уваги громадськості! Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області доводить до відома

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній керівників структурних підрозділів на вересень 2018 року


06.09.2018 ДЗЮБА Наталія Володимирівна

заступник начальника Управління -

начальник відділу контролю у галузях

промисловості,   енергетики, транспорту,

фінансових послуг, ЖКГ, інфраструктури та зв’язку,

контактний телефон (0532) 50 04 36;


13.09.2018 Кальченко Олександр Григорович

начальник відділу контролю у галузі освіти, науки,

спорту та інформації,

контактний телефон (05322) 56 99 50;

Детальніше...

Полтавські аудитори за січень-липень 2018 року забезпечили відшкодування на 22,1 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області за січень-липень 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 22,1 млн грн.

За результатами ревізій та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 57 управлінських рішень. За підсумками державних фінансових аудитів взято до виконання 102 пропозиції.

Правоохоронним органам передано матеріали 18 ревізій, за результатами яких розпочато 11 досудових розслідувань та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, в яких під час ревізій виявлені порушення, у 53 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень та попереджено керівників про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень на 8,1 млн грн.

Детальніше...

До відома громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній

керівників структурних підрозділів Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

на серпень 2018 року

 

02.08.2018 Кармазіна Ольга Анатоліївна

начальника відділу організаційної роботи

контактний телефон (05322) 56 98 92;

Детальніше...

Полтавські аудитори в січні - травні 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму 17,6 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області протягом січня-травня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 17,6 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить 9,4 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 38 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів розпочато десять досудових дозслідувань та вручено два письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального провадження.

Від початку року аудитори ініціювали перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення до суду 9 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

До підприємств та установ, де виявлені порушення, застосовано 38 заходів впливу: : у 14 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 8 – призупинено бюджетні асигнування, у 13 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 3,2 млн грн та трьом розпорядникам зменшено бюджетних призначень на суму 295,9 тис. грн.

Детальніше...

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області відбулися урочисті заходи з нагоди 100-річчя державної служби України

Начальник Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Ірина Салогуб привітала працівників із днем Державної служби України, який затверджений указом Президента України від 04 квітня 2003 року № 291/2003, а також із сторіччям Державної служби в Україні.

На початку урочистих зборів пролунав Гімн України.

Керівник Управління подякувала колективу за плідну та самовіддану працю, побажала міцного здоров’я, витримки і терпіння, добробуту, родинного затишку, творчого натхнення та нових звершень на благо нашої держави.

Державна служба - це не просто статус та повноваження. Це щоденна копітка праця,особлива відповідальність, надзвичайні професійні та людські якості. Безперечно державні службовці заслуговують слова подяки за самовідданість та служіння народові України!

„Нам є ким пишатись, особливо, молодому поколінню державних службовців - ревізорам і аудиторам, є на кого рівнятися”, - підкреслила Салогуб І.І.

При цьому, вона привітала Вадима Євтухова, заступника начальника Управління - начальника відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування, який став переможцем  першого туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” у номінації „Кращий керівник” серед регіонів України.

Від щирого серця побажала всім колегам, державним службовцям Укораїни, щоб їх праця на благо нашої країни і надалі зміцнювала її та створювала усі умови для побудови сучасної незалежної європейської держави.

Мирного неба, любові і добра, колеги, державні службовці України!

Детальніше...

Інформуємо громадськість!

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області працює телефон довіри, який забезпечує надійний зворотній зв’язок з громадськістю на принципах конфіденційності та збереження таємниці звернення.

Телефонувати можна щодня з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номером (0532) 56-98-92.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

Сторінка 9 з 64