Управління інформує

З початку року полтавські аудитори відшкодували втрат на 25,5 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій впродовж січня - листопада поточного року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 68,4 млн грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму 25,5 млн грн.

За результатами проведених державних фінансових аудитів об’єктам контролю надано 144 пропозиції, 97 з них виконано.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 76 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів та призупинення бюджетних асигнувань.

Детальніше...

З початку року полтавські аудитори відшкодували втрат на більш як 24 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій впродовж січня - жовтня поточного року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 67,6 млн грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму 24,7 млн грн.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму майже 190 млн грн. За їх результатами надано 144 пропозиції, 96 з них об’єктами контролю виконано. Забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через неефективні управлінські дії (рішення) або ризикові операції на суму 1,4 млн грн.

Детальніше...

Доводимо до відома громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній керівників структурних підрозділів Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області: на грудень 2018 року

06.12.2018 ХОРІШКО Андрій Михайлович – начальник юридичного відділу, контактний телефон (0532) 60 87 07;

13.12.2018 КОНИК Лариса Леонідівна - начальник  відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та місцевого самоврядування, контактний телефон (0532) 57 31 14;

20.12.2018 КОНОНЕНКО Єлизавета Русланівна – начальник відділу контролю у сфері закупівель, контактний телефон (0532) 60 87 10;

27.12.2018 МЄДВЄДЄВА Олена Володимирівна – начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, контактний телефон (05322) 57 31 62.

Інформуємо, що сеанси прямої лінії будуть проводиться щочетверга  з 14.00 до 16.00.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

Дбайливо виховуємо молоде покоління майбутніх ревізорів і аудиторів

Цікава і дружня розмова відбулася сьогодні, 15 листопада 2018 року, між студентами Полтавського кооперативного коледжу та представниками Управління.

В рамках тижня циклової комісії „фінансово-економічних та облікових дисциплін”, на запрошення навчального закладу, до коледжу завітали працівники кадрової служби та організаційної роботи Управління   Сергій Ткач та Лариса Писаренко.

Під час зустрічі вони розповіли студентам про основні функції Управління, як органу державного фінансового контролю, права, обов’язки та відповідальність службових осіб, які здійснюють контрольно-ревізійні заходи.

Поінформували майбутніх економістів і бухгалтерів про умови працевлаштування в Управління, на державну службу, зокрема, на посади аудиторів та ревізорів.

При цьому, звернули увагу, що кожний кандидат на роботу в нашу Службу повинен мати окрім високої професійної підготовки, на рівні теоретичних знань отриманих у  навчальних закладах та бездоганних особистих моральних якостей, активну життєву позицію, прагнути постійно розвиватися, самоудосконалюватися, навчатися новому, вести здоровий спосіб життя та бути патріотом обраної професії.

На завершення, молодіжна аудиторія подякувала гостям за цікаву і корисну інформацію. На взаємин, державні службовці побажали студентам доброго здоров’я, успіхів у навчанні, мудрих і добрий наставників та здійснення заповітних мрій.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби підвищують свою професійну кваліфікацію

12 листопада 2018 року для працівників Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, на базі Полтавського технічного університету імені Юрія Кондратюка розпочалася двотижнева професійна програма підвищення кваліфікації для працівників Держаудитслужби.

З вітальним словом до учасників навчального заходу звернулась проректор з економічних питань – головний бухгалтер університету, кандидат економічних наук Олена Філонич.

Відкриваючи навчальний захід начальник Управління Ірина Салогуб побажала колегам плідної роботи, активно долучатися до обговорення проблемних питань, які виникають під час здійснення заходів державного фінансового контролю, максимально отримати необхідні та корисні знання для подальшого ефективного використання їх в роботі.

Протягом двох тижнів підвищувати кваліфікацію державних аудиторів Полтавщини будуть представники центрального апарату Держаудитслужби та викладачі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Детальніше...

До відома громадськості!

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області працює телефон довіри, який забезпечує надійний зворотній зв’язок з громадськістю на принципах конфіденційності та збереження таємниці звернення. Телефонувати можна щодня з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номером (0532) 56-98-92.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

З початку року полтавські аудитори відшкодували втрат на більш як 24 млн грн

У січні-вересні 2018 року державні аудитори Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 24,4 млн грн.

За результатами ревізій, та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 81 управлінське рішення.

Матеріали 24 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 13 досудових розслідувань, матеріали 7 ревізій долучені до кримінальних проваджень. Вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств та установ, де виявлені порушення, застосовано 68 заходів впливу (зупинення операцій із бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

За недотримання законодавства 164 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 30 – до дисциплінарної та матеріальної, 3 особи звільнено із посад.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

До відома громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній керівників структурних підрозділів Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області на жовтень 2018 року:

04.10.2018     ХОРІШКО Андрій Михайлович – начальник юридичного відділу, контактний телефон (0532) 60 87 07;

11.10.2018 КОНОНЕНКО Єлизавета Русланівна – начальник відділу контролю у сфері закупівель, контактний телефон (0532) 60 87 10;

18.10.2018      КОНИК Лариса Леонідівнаначальник  відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та місцевого самоврядування, контактний телефон (0532) 57 31 14.

25.10.2018      МЄДВЄДЄВА Олена Володимирівна – начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, контактний телефон (05322) 57 31 62.

Сеанс прямої лінії проводиться щочетверга  з 14.00 до 16.00.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

 

Полтавські аудитори за січень-серпень 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму 23,6 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області за січень-серпень 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 23,6 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 59 управлінських рішень. За підсумками державних фінансових аудитів взято до виконання 106 пропозицій.

Правоохоронним органам передано матеріали 20 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 11 досудових розслідувань та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, в яких під час ревізій виявлені порушення, у 58 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань, попереджено керівників про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За недотримання законодавства 156 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 22 - до дисциплінарної і матеріальної, три особи звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 23,9 млн. грн.

Прес-служба Управління Північно-східного

офісу Держаудитслужби в Полтавській області

 

До уваги громадськості! Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області доводить до відома

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній керівників структурних підрозділів на вересень 2018 року


06.09.2018 ДЗЮБА Наталія Володимирівна

заступник начальника Управління -

начальник відділу контролю у галузях

промисловості,   енергетики, транспорту,

фінансових послуг, ЖКГ, інфраструктури та зв’язку,

контактний телефон (0532) 50 04 36;


13.09.2018 Кальченко Олександр Григорович

начальник відділу контролю у галузі освіти, науки,

спорту та інформації,

контактний телефон (05322) 56 99 50;

Детальніше...

Полтавські аудитори за січень-липень 2018 року забезпечили відшкодування на 22,1 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області за січень-липень 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 22,1 млн грн.

За результатами ревізій та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 57 управлінських рішень. За підсумками державних фінансових аудитів взято до виконання 102 пропозиції.

Правоохоронним органам передано матеріали 18 ревізій, за результатами яких розпочато 11 досудових розслідувань та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, в яких під час ревізій виявлені порушення, у 53 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень та попереджено керівників про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень на 8,1 млн грн.

Детальніше...

Сторінка 10 з 66