Олександр БІЛЕНЬКИЙ: Полтавська облрада вкотре отримала визнання своєї роботи на державному рівні!

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, коментуючи результати конкурсу Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році».

«Практики місцевого самоврядування Полтавщини Мінрегіон визнав у 2020 році в числі кращих – перемогу здобули Полтавська обласна та Миргородська міська ради, – зазначив Олександр Біленький. – Приємно, що ми вкотре отримали визнання своєї роботи на державному рівні. Полтавщина задає ритм!»

16 жовтня у Мінрегіоні оголосили переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році». Цей конкурс Міністерство розвитку громад та територій України проводить спільно з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» всьоме.

Цього року на конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад. Конкурсна комісія обрала 39 проєктів-переможців.

У їх числі – Полтавська обласна рада, відзначена дипломом ІІІ ступеня за темою: «Влада та громада: інформування, діалог, участь», за практику «Шкільний громадський бюджет Полтавської області» та Миргородська міська рада Полтавської області, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня за темою: «Покращення якості надання освітніх послуг (дошкільна, середня та професійно-технічна освіта)».

Останнє оновлення на Вівторок, 20 жовтня 2020, 12:04

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання, виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття депутату обласної ради Мостовенку Владиславу Володимировичу з приводу тяжкої втрати – смерті батька, Володимира Івановича.

18 жовтня – День працівників харчової промисловості

e-mail Друк PDF

Шановні працівники харчової промисловості Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Вашими стараннями забезпечуються потреби населення у найнеобхіднішому – продуктах харчування. Приємно відзначити, що продукція підприємств харчової промисловості, розташованих на території Полтавської області, користується попитом у споживачів, є якісною та смачною.

Завдяки освоєнню сучасних технологій, розширенню товарного асортименту, вашій невтомній праці досягнуто позитивних тенденцій у виробництві продовольчих товарів у нашому регіоні.

Бажаю вам міцного здоров'я, миру, добробуту, наснаги, нових виробничих успіхів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського 2020 року

e-mail Друк PDF

16 жовтня в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради ім. Юрія Горліса-Горського, заснованої з метою сприяння національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді Полтавщини.

До учасників зібрання звернувся заступник голови обласної ради, заступник голови журі Премії Анатолій Ханко.

«Мені приємно, що обласна рада заснувала премію, яка носить ім’я нашого видатного земляка, талановитого літератора, людини з великої літери, патріота, борця за незалежну Україну Юрія Горліса-Горського, – сказав Анатолій Ханко. – Книгу Юрія Горліса-Горського «Холодний Яр» я взяв з собою на фронт у 2014 році. Вона стала моїм оберегом – була зі мною під час боїв в Іловайську, Пєсках, зазнала пошкодження війною».

Анатолій Ханко подякував лауреатам та номінантам Премії за активну національно-патріотичну та військово-патріотичну роботу, продовження справи Юрія Горліса- Горського та вручив нагороди.

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 жовтня 2020, 14:18 Детальніше...

14 жовтня – День захисника України, День Українського козацтва

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із Днем захисника України, Днем Українського козацтва та одним із найбільших християнських свят – святом Покрови Пресвятої Богородиці!

З давніх часів український народ із великою повагою ставиться до своїх захисників, які впродовж століть боронять рідну землю від загарбників, відстоюють право свого народу жити в мирі.

Славні бойові традиції багатьох поколінь українців сьогодні примножують сучасні захисники України. Шостий рік поспіль вони захищають державний суверенітет та територіальну цілісність України на Сході, дають рішучу відсіч країні-агресору – Російській Федерації, є уособленням патріотизму та відваги.

Світла пам’ять загиблим героям, гідним синам і дочкам України, учасникам АТО та ООС, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

Запорізькі козаки вміли перемагати, і ми, їх нащадки, неодмінно переможемо агресора! Над Україною буде мирне небо!

Шановні ветерани Другої світової війни та Збройних Сил, учасники бойових дій, військовослужбовці! Спасибі вам за мужність, вірність військовому обов’язку!

Слова вдячності також адресую волонтерам, які самовіддано підтримують наших бійців на фронті та в тилу.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру та злагоди!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Друге пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

8 жовтня в Полтаві розпочалося друге пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 47 депутатів. Пленарне засідання вів голова обласної ради Олександр Біленький.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ і організацій, журналісти.

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять курсанта Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, жителя міста Миргорода Андрія Роспотнюка, а також курсантів і офіцерів університету, які загинули під час авіакатастрофи літака АН-26 Збройних Сил України.

За традицією відбулося нагородження громадян почесними відзнаками обласної ради.

Голова обласної ради поінформував про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Довіра» в складі двадцяти депутатів. Співголовами об'єднання є депутати обласної ради Олег Діденко та Валерій Капленко.

Під час формування порядку денного засідання чимало питань, пов’язаних із внесенням змін до показників обласного бюджету на 2020 рік, не набрали достатньої кількості голосів для включення до порядку денного. Наразі Олександр Біленький оголосив перерву для обговорення ситуації, що склалася, за участі голів фракцій, керівництва обласної ради та облдержадміністрації. У ході розмови окремі керівники фракцій висловили критичні зауваження щодо проєкту рішення «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік» у частині розподілу коштів обласного бюджету.

Останнє оновлення на Четвер, 08 жовтня 2020, 14:23 Детальніше...

8 жовтня – День юриста

e-mail Друк PDF

Шановні юристи Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем юриста!

Ваша професія – одна із найнеобхідніших у суспільстві, відносини в якому потребують постійного правового регулювання.

Від вашої праці залежить забезпечення конституційних прав і свобод громадян, законність у всіх сферах державного і суспільного життя, зростання правової свідомості і правової культури жителів області.

На Полтавщині працює чисельний висококваліфікований загін юристів, який складають спеціалісти в галузі держави та права: науковці, працівники суду, адвокатури, нотаріату, органів внутрішніх справ, юстиції, юрисконсульти, викладачі юридичних дисциплін.

Бажаю всім вам міцного здоров'я, щастя, миру, злагоди, добробуту.

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Сторінка 4 з 936