Депутати намітили шляхи врегулювання ситуації на ПОКП «Полтавафарм»

e-mail Друк PDF

22 березня відбулося перше засідання робочої групи з вивчення фінансового стану та організації діяльності Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм», створеної відповідно до розпорядження голови обласної ради Олександра Біленького.

Вів засідання голова робочої групи, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко.

У засіданні взяли участь депутати: Олександр Кудацький, Костянтин Копотун, Валерія Пантюх, Максим Середа, Наталія Гранчак, начальник управління майном обласної ради Сергій Сагайдачний, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак, виконувач обов’язків директора ПОКП «Полтавафарм» Оксана Павлусенко, журналісти.

Робоча група розглянула діяльність ПОКП «Полтавафарм», фінансовий та матеріальний стан підприємства та визначила перспективи його подальшої роботи.

Як поінформував директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак, в оперативному управлінні якого знаходиться підприємство, на сьогодні з 167 аптечних закладів ПОКП «Полтавафарм» функціонують близько 85. Вони проводять роздрібну торгівлю лікарських засобів та виробництво ліків в умовах аптек. Аптечний склад не функціонує. Відсутні обігові кошти для закупівлі медичного товару, має місце різке падіння товарообігу, зростає заборгованість із заробітної плати працівникам, з оплати оренди приміщень, комунальних платежів та сплаті податків. Окрім цього, прострочена заборгованість постачальникам за отриманий медичний товар та послуги.

У числі проблемних питань, які потрібно вирішити, вважає Віктор Лисак, налагодження забезпечення психотропними та наркотичними препаратами, оскільки основне навантаження тут лягало на ПОКП «Полтавафарм». Зокрема, розглядають варіант звернутися до приватних аптечних структур.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 березня 2021, 18:17 Детальніше...

21 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

e-mail Друк PDF

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Жителі Полтавщини щодня відчувають результати вашої праці, отримуючи в оселі воду, тепло, газ, інші побутові зручності.

Ви забезпечуєте стабільне функціонування житлово-комунальної інфраструктури, дбаєте про розвиток матеріально-технічної бази підприємств галузі, благоустрій міст, селищ і сіл області, надаєте якісні послуги у сфері побутового обслуговування населення.

Дякую вам за відданість професії, відповідальність і фаховість.

Бажаю міцного здоров'я, оптимізму, миру, родинного тепла, нових трудових здобутків!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

В обласній раді відбувся квест-тур для учнівської молоді

e-mail Друк PDF

19 березня в обласній раді відбувся черговий квест-тур для учнівської молоді, започаткований Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування за підтримки обласної ради.

Активісти учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста Полтави оглянули зали засідань обласної ради та її постійних комісій, поспілкувалися з заступниками голови обласної ради Лілією Руроєвою та Олексієм Чепурком, працівниками виконавчого апарату обласної ради та виконавчої дирекції Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, ознайомилися з роботою депутатського корпусу обласної ради.

Детальніше...

Депутати розглянули питання регіональної політики у сфері інвестиційної діяльності, малого і середнього підприємництва

e-mail Друк PDF

18 березня в обласній раді, за ініціативою постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, відбулося засідання круглого столу з питань регіональної політики, у сфері інвестиційної діяльності, розвитку малого і середнього підприємництва.

У заході, який вела голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Лариса Босенко, взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Олег Бєлоножко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, депутати обласної ради: Яніна Барибіна, Іван Близнюк, Марина Грекова, Олег Діденко, Олексій Матюшенко, Валерія Пантюх, Сергій Савченко, Василь Стасовський, Юлія Цибульська, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Вітаючи учасників круглого столу, Олександр Лемешко наголосив на необхідності підвищення інвестиційного іміджу нашої області, економічного співробітництва з інвесторами.

«Завдання органів місцевого самоврядування та виконавчої влади сприяти підвищенню інвестиційної привабливості нашої області, забезпечити економічне співробітництво з інвесторами на партнерських засадах», – зазначив Олександр Лемешко.

Детальніше...

В обласній раді обговорили законодавчі новації щодо оренди державного та комунального майна

e-mail Друк PDF

17 березня в Полтаві відбувся науково-практичний семінар з питань оренди державного та комунального майна.

У заході, організованому Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування за сприяння Полтавської обласної ради, взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук, представники органів місцевого самоврядування, журналісти.

У вітальному слові до учасників семінару Олександр Лемешко зазначив важливість законодавчих нововведень у частині орендних відносин та наголосив на необхідності чіткого дотримання закону при передачі в оренду державного та комунального майна.

«Питання ефективного використання державного та комунального майна є актуальними. Необхідно знати та чітко дотримуватися норм закону України “Про оренду державного та комунального майна”, які забезпечують прозорість процедури передачі майна в оренду, виключають корупційні ризики», – сказав Олександр Лемешко та підкреслив, що такий підхід убезпечить керівників громад від можливих правопорушень.

Останнє оновлення на Середа, 17 березня 2021, 16:07 Детальніше...

14 березня – День українського добровольця

e-mail Друк PDF

Шановні добровольці!

З початком військової агресії Російської Федерації проти України ви першими, за покликом серця, стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України. зупинили агресора, дали можливість мобілізувати резерви на боротьбу з ворогом.

Чимало з вас і сьогодні продовжують успішно виконувати бойові завдання на Сході нашої держави, є прикладом для молодих бійців.

Дякую вам за вірність громадянському і військовому обов'язку, за мужність і патріотизм! Бажаю міцного здоров’я, миру, родинного тепла!

Світла пам’ять героям, які віддали своє життя за незалежну, суверенну Україну, за мир на рідній землі!

Глибоко переконаний – наша перемога ще попереду!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

У Полтаві відзначили переможців Всеукраїнських конкурсів Малої академії наук

e-mail Друк PDF

12 березня у Полтаві урочисто нагородили переможців Всеукраїнських інтелектуальних конкурсів Малої академії наук.

Вітали переможців перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віта Ковальська, директор Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Тамара Лахач.

Нагороди отримали переможці та учасники інтелектуально-просвітницьких проєктів Національного центру «Мала академія наук України», зокрема: ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (відбувся 05–08 листопада 2020 року у форматі онлайн) та Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України».

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 березня 2021, 14:36 Детальніше...

Сторінка 6 з 716