Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що друге пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання заплановане на 09 жовтня 2020 року.

Останнє оновлення на Середа, 30 вересня 2020, 09:55

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

e-mail Друк PDF

Шановні працівники бібліотек Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з Всеукраїнським днем бібліотек!

Ваша самовіддана праця відзначаєтеся глибокими знаннями та відданістю бібліотечній справі. Ви є хранителями пам'яті багатьох поколінь різних народів, досвідченими провідниками читачів у світ знань, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

Завдяки вам наші бібліотеки стали справжніми культурними центрами, в яких регулярно відбуваються цікаві науково-освітні та мистецькі заходи.

Бажаю вам, шановні книгознавці, міцного здоров’я, миру, добробуту, творчих успіхів, вірних друзів та однодумців!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання, виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття голові постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Людмилі Овчаренко з приводу тяжкої втрати – смерті матері, Валентини Василівни.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 29 вересня 2020, 16:02

Олександр Біленький та Володимир Куцовол передали автомобіль бійцям ООС

e-mail Друк PDF

29 вересня голова обласної ради Олександр Біленький та депутат обласної ради Володимир Куцовол передали представнику першого окремого батальйону морської піхоти Збройних Сил України, лейтенанту Сергію Стратічуку вантажний автомобіль підвищеної прохідності ГАЗ 66-11.

Автівку, випуску 90-х років, було придбано за власні кошти Олександром Біленьким та Володимиром Куцоволом. Капітально відремонтували її в КАТП Полтавської обласної ради (керівник Олександр Приходько): переварили кузов, пофарбували, замінили ходову частину, гуму, генератор, стартер, акумуляторну батарею тощо.

В оформленні документів на автомобіль та підборі запчастин допомогу надала громадська спілка «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО» та безпосередньо її голова, учасник бойових дій Віталій Турпітько.

«Синергія зусиль всіх причетних до цієї благородної справи вилилася в кінцевий результат, – наголосив Олександр Біленький. – Це вже п’ятий автомобіль, який ми купили. Один із них – мікроавтобус – залишився в «Батальйоні небайдужих» для потреб волонтерів, решта – на передовій. Окрім цього, різним частинам і підрозділам Збройних Сил надавали допомогу продуктами харчування, речами та обладнанням. У нас йде війна, і тому ми маємо допомагати фронту. Наближаємо перемогу разом».

Останнє оновлення на Вівторок, 29 вересня 2020, 14:55 Детальніше...

Вони любили небо

e-mail Друк PDF

25 вересня 2020 року поблизу міста Чугуєва Харківської області, під час планового навчального польоту, розбився літак АН-26 Збройних Сил України. На борту перебувало 27 курсантів і офіцерів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Серед загиблих був наш земляк, мешканець міста Миргорода Полтавської області Андрій Роспотнюк, який навчався на військового штурмана.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Андрія Роспотнюка, усіх загиблих з приводу тяжкої втрати. Вічна пам’ять загиблим льотчикам.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 28 вересня 2020, 08:40

27 вересня – День машинобудівника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники машинобудівного комплексу Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Машинобудування забезпечує стабільне функціонування інших галузей промисловості, сфери послуг і побуту, позитивно впиває на темпи науково-технічного прогресу.

На машинобудівних підприємствах нашої області успішно впроваджуються сучасні технології виробництва, розширюється асортимент продукції, яка стає більш якісною, конкурентоспроможною.

Шановні машинобудівники, ваша наполеглива праця та високий професіоналізм значною мірою сприяють соціально-економічному розвитку області та України, зростанню добробуту населення.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, достатку, нових виробничих досягнень, успішної реалізації найсміливіших планів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 вересня 2020, 08:15

Оприлюднена Резолюція XX Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації Української асоціації районних та обласних рад

e-mail Друк PDF

Нові повноваження для районних рад та ресурси на їх виконання, проведення перших виборів на підконтрольній території Луганської та Донецької областей, утворення посади Віце-прем’єр-міністра з питань децентралізації й зміни до Конституції – головні теми, що лягли в основу Резолюції XX Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації.

Так, учасники наради-семінару сформували 17 повноважень, що можуть здійснюватися органами місцевого самоврядування на субрегіональному рівні. Зокрема мова йде про управління та утримання медзакладів, шкіл-інтернатів, об’єктів культури, дорожньої інфраструктури та інше.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 вересня 2020, 08:13 Детальніше...

Сторінка 6 з 936