Олександр Біленький: Обласна рада завжди відкрита для пропозицій громадських організацій ліквідаторів аварії на ЧАЕС

e-mail Друк PDF

22 квітня в облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва області з активом громадських організацій чорнобильців. У заході взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій ліквідаторів.

Учасники зустрічі обговорили питання соціального захисту, медичного та пенсійного забезпечення ліквідаторів та членів їхніх сімей. За словами голови обласної ради Олександра Біленького, фінансування виплат ліквідаторам аварії на ЧАЕС завжди знаходить підтримку в депутатів.

«Обласна рада підтримує всі ініціативи облдержадміністрації щодо фінансування пільг, що стосуються ліквідаторів – людей, які врятували світ і здоров’я прийдешніх поколінь. Свою особисту роль вбачаю у комунікації з чорнобильськими організаціями і депутатським корпусом облради», – зауважив Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Четвер, 22 квітня 2021, 19:44 Детальніше...

Робоча група обласної ради розглянула перспективи розвитку ПОВКП «Полтавапаливо»

e-mail Друк PDF

21 квітня під головуванням заступника голови обласної ради Олексія Чепурка відбулося засідання робочої групи з вивчення діяльності Полтавського обласного виробничо-комерційного підприємства «Полтавапаливо», яке відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області. На другому пленарному засіданні четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання прийнято рішення про повернення цього підприємства в управління обласної ради.

Робоча група була створена за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького, відповідно до рекомендації постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, з метою напрацювання нових напрямків розвитку ПОВКП «Полтавапаливо».

У засіданні взяли участь члени робочої групи, депутати обласної ради: Лариса Босенко, Олексій Матюшенко, Ігор Процай, Олександр Руденко, Василь Стасовський, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради та управління майном обласної ради.

У зв’язку з поширенням на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19 частина депутатів – членів робочої групи – працювала в режимі відеоконференції.

Учасники засідання проаналізували показники фінансово-господарського стану ПОВКП «Полтавапаливо» за 2020 рік. Так, дохід підприємства від реалізації товарів, робіт та послуг склав 7077,6 тис. грн, чистий дохід – 5898,0 грн, валовий прибуток – 3697,0 грн, збиток – 55 тис. грн. За словами виконуючого обов’язки директора ПОВКП «Полтавапаливо» Миколи Горященка, з кожним роком обсяги реалізації в області твердого палива зменшуються. Разом з тим, зростає вартість оренди земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти «Полтавапаливо».

Детальніше...

17 квітня – День пожежної охорони

e-mail Друк PDF

Шановні працівники пожежної охорони Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ви виконуєте важливу соціальну місію – забезпечуєте ефективну боротьбу з вогняною стихією, захищаєте життя та здоров'я громадян, національне багатство від пожеж, здійснюєте контроль за дотриманням вимог пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях, проводите профілактичну роботу з населенням.

Вдячний кожному з вас за мужність, рішучість, відповідальність, готовність прийти на допомогу людям, зарадити чужій біді.

Бажаю міцного здоров’я, миру, добробуту, безпечних трудових буднів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Журі визначило лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного 2021 року

e-mail Друк PDF

15 квітня під головуванням заступника голови обласної ради Лілії Руроєвої відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного, заснованої для відзначення громадян за визначні успіхи в галузі літератури, літературознавства, музики, живопису, архітектури, народної творчості, журналістики, публіцистики, кращі здобутки, які утверджують гуманістичні й національні ідеали, духовні цінності українського народу, є вагомим внеском у національно-культурне відродження Української держави.

У зв’язку з поширенням на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19 засідання відбулося в онлайн-режимі.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття Премії, розглянуло творчу діяльність претендентів.

За результатами голосування, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного 2021 року стали:

– у номінації «Література, літературознавство» – Ганна Кревська (Марина Кононенко), член Національної спілки письменників України – за книгу «Монастирські сливи»;

Детальніше...

Розпочато прийом проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року

e-mail Друк PDF

14 квітня 2021 року, відповідно до розпорядження голови обласної ради Олександра Біленького, розпочато прийом проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснований обласною радою з метою підвищення рівня поінформованості населення в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, екологічної свідомості та культури населення, вирішення локальних екологічних проблем.

Проєкт за встановленою формою може бути поданий самостійно автором через систему Smart Region Полтавської області або надісланий на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для подальшого його внесення в систему модератором або адміністратором.

Прийом проєктів триватиме до 14 травня 2021 року включно.

Детальніше про умови участі в конкурсі громадських ініціатив Полтавської області можна дізнатися за посиланням: https://oblrada-pl.gov.ua/ses/r/2021/80.pdf

 

 

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

11 квітня світова спільнота відзначає пам’ятну дату – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів.

Історія свідчить про страшні злочини, що мали місце в роки Другої світової війни в нацистських концтаборах смерті, розташованих на території Німеччини та окупованих територіях, каторжну працю та фізичне знищення мільйонів невільників, серед яких було чимало жінок, літніх людей та дітей.

Наш обов'язок – зберегти пам'ять про ті трагічні події, мужність в’язнів нацистських концтаборів та зробити все, щоб подібне в історії ніколи не повторилося!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Субота, 10 квітня 2021, 11:28

Олександр Біленький: Ми відреагували на запит людей з приводу тарифів на газ та його транспортування

e-mail Друк PDF

Майже 5 годин тривало друге пленарне засідання четвертої сесії обласної ради восьмого скликання. Про підсумки голосування, а також своє бачення ситуації щодо намагання певних депутатів зірвати роботу сесії, голова обласної ради Олександр Біленький розповів журналістам.

На думку Олександра Біленького, у ході засідання було ухвалено низку важливих звернень до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади з важливих соціально значущих питань. Серед них – звернення, що стосуються врегулювання питання передачі газорозподільних мереж низького та середнього тиску у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

«Ми відреагували на запит людей з приводу тарифів на газ, на транспортування газу, – саме цю ситуацію відображено у зверненнях депутатів обласної ради. Тобто, ми вважаємо за необхідне, аби держава роз’яснила нам права громад на газопроводи середнього та низького тиску, які будувалися за рахунок громад та кооперативів, а потім були передані в постійне користування газорозподільчим компаніям», – зазначив голова обласної ради.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 квітня 2021, 08:34 Детальніше...

Сторінка 2 з 716