Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022

28 червня – День Конституції України

Опубліковано 28 Червня 2022 року, о 09:53

Шановні українці!

 

Ця війна остаточно показала, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та відстоювати свободу, захищати власний суверенітет і територіальну цілісність. Ми обрали демократію та верховенства права і закріпили це Конституцією – Основним Законом. 

Цьогорічний День Конституції ми зустрічаємо зі зброєю в руках, щоб боронити все те, що зветься свободою, незалежністю, верховенством права. Відповідно до статті 3 нашого Основного Закону: людина, її життя і здоров'я, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою цінністю. Це те, що відрізняє нас від дикунів з імперською хворобою. Учорашній авіаудар по Кременчуку вкотре довів що орда не має нічого святого.  А розв'язана війна проти України – що на рф не цінують життя навіть власного народу. 

Звертаюся до всіх представників міжнародної спільноти визнати росію державою-спонсором тероризму та припинити з нею будь-які контакти. Інакше як ви будете пояснювати своєму суспільству злочини кремля проти людяності? Не треба шукати м'яких слів. Це саме той випадок, коли подзвін також і по вам!

У цей День Конституції – без вітань і гучних слів. Схиляємо голову в знак скорботи та пам'яті за полеглими у війні. Тримаймо стрій – Україна переможе!

 

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький