Наприклад, 03.07.2022
Наприклад, 03.07.2022
Наприклад, 03.07.2022
Наприклад, 03.07.2022
Наприклад, 03.07.2022

Благодійний фонд «Карітас Полтава» продовжує реєстрацію на програму виплати грошової допомоги

Опубліковано 17 Червня 2022 року, о 15:22

17 червня у Новосанжарській громаді Благодійний фонд «Карітас Полтава»   провів реєстрацію на програму виплати грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомив Новосанжарський селищний голова Геннадій Супрун, з початку повномасштабної війни громада прийняла близько 3200 вимушених переселенців.

«Кожного дня ми вирішуємо питання житла для внутрішньо переміщених осіб, забезпечення харчуванням та іншою необхідною допомогою. Але ми розуміємо, що в складній ситуації для нашої держави допомоги мало не буває. Завдячуючи ефективній взаємодії між Полтавською обласною радою та Благодійним Фондом «Карітас Полтава», в нашій громаді запрацювала програма виплати грошової допомоги. Тільки об’єднавшись ми зможемо якнайшвидше  перегорнути важку і водночас героїчну сторінку історії нашої країни і почати будувати нове майбутнє», ‒ говорить Геннадій Супрун.

В межах підписаного Меморандуму про співпрацю між Полтавською обласною радою та БФ «Карітас Полтава» учасниками програми вже стали: Петрівсько-Роменська, Сергіївська, Зіньківська, Краснолуцька, Великобудищанська,  Решетилівська, Шишацька, Опішнянська, Градизька, Оржицька та Ланнівська громади.

«Ми бачимо ефективні результати від нашої співпраці з БФ «Карітас Полтава». Люди, котрі пережили жахи війни росії в Україні, повинні бути впевненими, що міжнародні організації, влада та волонтери не залишаться осторонь, а знайдуть можливість допомогти. І ми вже бачимо результат – на персональні банківські картки заявників вже почали надходити грошові кошти», ‒ наголосив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Нагадаємо, за інформацією від БО «Благодійний фонд «Карітас Полтава», розраховувати на грошову допомогу можуть вразливі верстви населення: вагітні, люди з інвалідністю, багатодітні родини, самотні, важкохворі, одинокі батьки. Сума грошової виплати на одну особу становитиме 6 660 грн.