Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022

Благодійний фонд «Карітас Полтава» продовжує реєстрацію на програму виплати грошової допомоги для вимушених переселенців

Опубліковано 01 Липня 2022 року, о 14:32

Днями  БФ «Карітас Полтава» провів реєстрацію на програму виплати грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб у Диканській та Миргородській громадах.

Ця програма виплати грошової допомоги стала доступна для громад області в межах підписаного Меморандум про співпрацю між Полтавською обласною радою та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Полтава».

«Люди, котрі врятувалися від війни в нашій області потребують підтримки. Завдяки спільній співпраці з БФ «Карітас Полтава», на персональні банківські картки заявників вже почали надходити грошові кошти. Ми і надалі робитимемо все можливе, щоб люди не відчували себе покинутими спільній біді»,наголошує голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

В межах підписаного Меморандуму учасниками програми вже стали: Петрівсько-Роменська, Сергіївська, Зіньківська, Краснолуцька, Великобудищанська,  Решетилівська, Шишацька, Опішнянська, Градизька, Оржицька, Ланнівська, Новосанжарська, Котелевська, Семенівська,  Глобинська та Лохвицька громади громади.

Відповідно до інформації від БО «Благодійний фонд «Карітас Полтава», розраховувати на грошову допомогу можуть вразливі верстви населення: вагітні, люди з інвалідністю, багатодітні родини, самотні, важкохворі, одинокі батьки. Сума грошової виплати на одну особу становитиме 6 660 грн.