Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022

Благодійний фонд «Карітас Полтава» продовжує реєстрацію на програму виплати грошової допомоги для вимушених переселенців в громадах області

Опубліковано 29 Липня 2022 року, о 11:10

Днями  БФ «Карітас Полтава» провів реєстрацію на програму виплати грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб в громадах області.

Ця програма виплати грошової допомоги стала доступна для громад області в межах підписаного Меморандуму про співпрацю між Полтавською обласною радою та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Полтава».

В межах підписаного Меморандуму учасниками програми вже стали: Петрівсько-Роменська, Сергіївська, Зіньківська, Краснолуцька, Великобудищанська,  Решетилівська, Шишацька, Опішнянська, Градизька, Оржицька, Ланнівська, Новосанжарська, Котелевська, Семенівська,  Глобинська, Лохвицька, Диканська, Миргородська, Комишнянська, Ромаданська, Великорублівська, Скороходівська та Козельщинська, Лубенська, Гребінківська, Хорольська, Драбинівська та Нехворощанська громади.

Відповідно до інформації від БО «Благодійний фонд «Карітас Полтава», розраховувати на грошову допомогу можуть вразливі верстви населення: вагітні, люди з інвалідністю, багатодітні родини, самотні, важкохворі, одинокі батьки. Сума грошової виплати на одну особу становитиме 6 660 грн.