Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022

Громади області продовжують доєднуватися до програми виплати грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб від Благодійного фонду «Карітас Полтава»

Опубліковано 04 Серпня 2022 року, о 13:26

Днями  БФ «Карітас Полтава» провів реєстрацію на програму виплати грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб у Великобагачанській, Сенчанській та Заводській громадах.

Також кожній зареєстрованій в програмі людині було видано продуктові набори від Благодійного фонду «Карітас Полтава».

Програма виплати грошової допомоги стала доступна для громад області в межах підписаного Меморандуму про співпрацю між Полтавською обласною радою та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Полтава».

Учасниками програми вже стали: Петрівсько-Роменська, Сергіївська, Зіньківська, Краснолуцька, Великобудищанська,  Решетилівська, Шишацька, Опішнянська, Градизька, Оржицька, Ланнівська, Новосанжарська, Котелевська, Семенівська, Глобинська, Лохвицька, Диканська, Миргородська, Комишнянська, Ромаданська, Великорублівська, Скороходівська та Козельщинська, Лубенська, Гребінківська, Хорольська, Драбинівська та Нехворощанська громади.

Відповідно до інформації від БО «Благодійний фонд «Карітас Полтава», розраховувати на грошову допомогу можуть вразливі верстви населення: вагітні, люди з інвалідністю, багатодітні родини, самотні, важкохворі, одинокі батьки. Сума грошової виплати на одну особу становитиме 6 660 грн.