Наприклад, 03.07.2022
Наприклад, 03.07.2022
Наприклад, 03.07.2022
Наприклад, 03.07.2022
Наприклад, 03.07.2022

Котелевська громада доєдналися до програми грошової допомоги від БО «Карітас Полтава»

Опубліковано 21 Червня 2022 року, о 16:32

21 червня у Котелевській  громаді відбулася реєстрація на програму грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб від БО «Благодійний фонд «Карітас Полтава».

Голова Котелевської селищної ради Тетяна Корост розповіла, що з початку повномасштабної війни росії в Україні, громада прийняла близько 3 тисячі вимушених переселенців.

«Ми щоденно надаємо людям прихисток, реєструємо, допомагаємо з одягом, продуктами харчування, твердим паливом, забезпечуємо медичним обслуговуванням та наданням соціальних послуг територіальним центром, дітей - дистанційним навчанням. Програма виплат багатоцільової грошової допомоги, яка надається завдяки ефективній взаємодії між Полтавською обласною радою та Благодійним Фондом «Карітас Полтава», є ще однією важливою підтримкою для тимчасових переселенців, що проживають в нашій громаді. У такий нелегкий  для України час головне – це підтримка один одного і єдність. В цьому  наша сила, яка допомагає здобувати перемогу!», ‒ говорить Тетяна Корост.

В межах підписаного Меморандуму про співпрацю між Полтавською обласною радою та БФ «Карітас Полтава» учасниками програми вже стали: Петрівсько-Роменська, Сергіївська, Зіньківська, Краснолуцька, Великобудищанська,  Решетилівська, Шишацька, Опішнянська, Градизька, Оржицька, Ланнівська та Новосанжарська громади.

«Люди, котрі врятувалися від війни в нашій області потребують підтримки. Полтавська обласна рада, громади та міжнародні партнери ‒ це синергія взаємодії, розуміння та підтримки. Впевнений, що наша подальша співпраця й надалі демонструватиме гідні результати»,наголосив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Нагадаємо: Меморандум про співпрацю між Полтавською обласною радою та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Полтава» був підписаний 20 травня. Для досягнення цілей Меморандуму Сторони домовилися  взаємодіяти та співпрацювати в напрямках реалізації соціальних та благодійних проєктів на території громад Полтавської області.

Відповідно до інформації від БО «Благодійний фонд «Карітас Полтава», розраховувати на грошову допомогу можуть вразливі верстви населення: вагітні, люди з інвалідністю, багатодітні родини, самотні, важкохворі, одинокі батьки. Сума грошової виплати на одну особу становитиме 6 660 грн.