Наприклад, 25.09.2021
Наприклад, 25.09.2021
Наприклад, 25.09.2021
Наприклад, 25.09.2021
Наприклад, 25.09.2021

Олександр Біленький: Реалізація шкільного громадського бюджету області – це наш стратегічний план роботи, взаємодії з молодим поколінням

Опубліковано 08 Вересня 2021 року, о 10:16

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький  8 вересня на виїзному семінарі з написання проєктів шкільного громадського бюджету Полтавської області «ШГБ Camp 2021», який відбувся на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ерудит» в с Потоки Кременчуцького району.

«Ми постійно і наполегливо працюємо з дітьми, тобто реалізація шкільного громадського бюджету – це наш стратегічний план роботи і взаємодії з молодим поколінням. Фактично, громадські бюджети – це модель, яка будує комунікацію з людьми, а тут, окрім комунікативної сторони, ми готуємо проєктантів для того, щоб втілювати свої суспільно-значущі проєкти в територіальних громадах», зазначив Олександр Біленький та наголосив, що дітей потрібно зацікавити, надихнути, навчити, вселити впевненість у перемозі.

Він підкреслив, що шкільний громадський бюджет Полтавської області з кожним роком набуває все більшої популярності серед жителів нашої області.

«Кожного року все більше людей голосують за проєкти, розроблені учнями. Шкільний бюджет став цікавим і корисним: діти заохочують дорослих до голосування за проєкти у своїх громадах. Саме тому в подальшому ми плануємо додати кошти з обласного бюджету, аби забезпечити можливість реалізації проєктів в умовах зростання цін», – сказав Олександр Біленький.

Голова обласної ради поспілкувався з учасниками семінару, відповів на їх запитання, які стосувалися реалізації завдань шкільного громадського бюджету області, побажав успіхів у навчанні, написанні проектів та пообіцяв, за традицією, розіграти серед учасників семінару, проєкти яких здобудуть перемогу, подарунок – iPhone.