Наприклад, 04.12.2023
Наприклад, 04.12.2023
Наприклад, 04.12.2023
Наприклад, 04.12.2023
Наприклад, 04.12.2023

Олександр Біленький зустрівся із представниками бізнесу

Напередодні Дня підприємця, який відзначається в Україні у першу неділю вересня, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зустрівся із представниками бізнесу. Разом із заступником начальника Полтавської обласної військової адміністрації Максимом Калініним вручив підприємцям області почесні відзнаки. 

Звертаючись до представників бізнесу, Олександр Біленький наголосив, що завдяки ним тримається економічний фронт України. Бо в умовах війни підприємці зберігають робочі місця, відновлюють виробництва, започатковують власну справу, продовжують сплачувати податки, волонтерять і активно підтримують ЗСУ. 

“Полтавський бізнес працює і паралельно виготовляє буржуйки, закупляє військову амуніцію, надає транспорт для захисників та цивільних, допомагає паливно-мастильними матеріалами. І це лише частина з усього. Дякую вам за це” – підсумував голова обласної ради. 

У заході також взяли участь директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОВА Дмитро Мандріков та голова Полтавської спідки “Полтавська асоціація бізнесу” Ірина Бессарабова.