Наприклад, 02.03.2024
Наприклад, 02.03.2024
Наприклад, 02.03.2024
Наприклад, 02.03.2024
Наприклад, 02.03.2024

Підписано Меморандум про співпрацю між Полтавською обласною радою та Громадською організацією «Рада азербайджанців України в Полтавській області»

7 лютого у Полтаві відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Полтавською обласною радою та Громадською організацією «Рада азербайджанців України в Полтавській області».

Від обласної ради документ підписав голова обласної ради Олександр Біленький, від Громадської організації «Рада азербайджанців України в Полтавській області» – голова організації Фузулі Рашід огли Ганбаров.

Метою Меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямованих на розвиток партнерства та соціально-економічних зв’язків між Полтавською обласною радою та діаспорою Азербайджанської Республіки, здійснення співробітництва у галузях економіки й торгівлі, науки й техніки, культури та освіти, спорту, охорони здоров'я та інших сферах.

Для досягнення мети цього Меморандуму Сторони домовилися про співпрацю за такими напрямами:

- сприяння партнерським контактам між територіальними громадами Полтавщини та діаспорою Азербайджанської Республіки;

- співробітництво у сфері освіти та культури, а саме спільна організація освітніх та культурних заходів;

- реалізація спільних соціальних проєктів для внутрішньо переміщених осіб, багатодітних родин, людей похилого віку та ін.;

- розробка та втілення інших ініціатив, що сприятимуть розвитку партнерських відносин Сторін та територій громад Полтавщини.

Голова обласної ради Олександр Біленький зазначив важливість реалізації заходів у межах підписаного Меморандуму. Також подякував дружньому народу за підтримку України й зазначив, що Азербайджан – приклад для українців, як потрібно відновлювати територіальну цілісність й боротися за кожен метр рідної землі.