Наприклад, 18.08.2022
Наприклад, 18.08.2022
Наприклад, 18.08.2022
Наприклад, 18.08.2022
Наприклад, 18.08.2022

Полтавська обласна рада розпочала співпрацю з Глобальною місією з розширення прав і можливостей Global Empowerment Mission (GEM) та ГО «ФОНД «ЯКІСТЬ ЖИТТЯ»

Опубліковано 24 Червня 2022 року, о 14:56

Сьогодні у Полтаві відбулася зустріч голови обласної ради Олександра Біленького, голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Лариси Босенко, голови постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку Сергія Бєлашова з представниками Глобальної місії з розширення прав і можливостей Global Empowerment Mission (GEM) штат Флорида, США та громадської організації «ФОНД «ЯКІСТЬ ЖИТТЯ», Україна.

Йшлося про важливість швидкого надходження гуманітарних вантажів, проблеми з розселенням внутрішньо переміщених осіб та організацією офлайн навчання в школах області.

Голова обласної ради Олександр Біленький зазначив, що цінує прагнення партнерів допомогти у нагальних проблемах, які виникли після повномасштабного вторгнення росії в Україну. 

«Співпраця з благодійними організаціями – можливість поліпшити умови проживання  людей, які втратили домівку через війну. За офіційними даними нині таких на Полтавщині понад 170 тисяч. Неофіційно – понад 250. Ми плануємо підписати меморандум про співпрацю. Щоб усі процеси, пов'язані з отриманням та передачею гуманітарних вантажів від наших нових партнерів, відбувалися максимально швидко й прозоро», – наголосив голова обласної ради. 

Президент Глобальної місії з розширення прав і можливостей GEM Майкл Каппоні зазначив, що саме на місцях влада краще знає потреби громадян. Водночас партнери висловили готовність провести день у місці проживання внутрішньо переміщених осіб. Аби зі свого боку вивчити нагальні потреби людей та визначитися з основними напрямками допомоги.