Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022

Профільна комісія підтримала внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки

Опубліковано 01 Липня 2022 року, о 15:57

1 липня під головуванням Олександра Кудацького відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Лілія Руроєва, заступник начальника обласної військової адміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Людмила Корнієнко, Ольга Величко, Михайло Виноград, Наталія Гранчак, Вячеслав Ждан, Максим Середа, Олег Фещенко, заступник керівника апарату ‒ керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації, виконавчого апарату обласної ради, обласних комунальних закладів.

Комісія розглянула й підтримала проєкт рішення «Про звіт голови обласної ради за період з 27 листопада 2020 року по 31 грудня 2021 року». Як зазначив Олександр Біленький, питання якісного медичного забезпечення та соціального захисту населення залишається одним із найголовніших для обласної влади.

«З 24 лютого у нас не припиняється комунікація між колегами-депутатами. Всі показали себе з того боку, як того вимагає війна. Нині у нас є спільне завдання – допомогти людям, які через війну втратили домівки та майно, і, водночас, не забувати про полтавців. У цьому питанні і обласна військова адміністрація, і депутатський корпус – єдині», – зауважив голова обласної ради.

Також депутати схвалили внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки. Як розповіла директор Департаменту соціального захисту населення обласної військової адміністрації Людмила Корнієнко, проєктом рішення обласної ради передбачено розширення категорій населення, яким може бути спрямована грошова допомога у зв’язку зі складними життєвими обставинами, матеріальна допомога на оздоровлення та надане право на отримання санаторно-курортного оздоровлення.

У порядку контролю комісія розглянула  звіти головного лікаря комунального підприємства «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна  поліклініка Полтавської обласної ради» Петра Скрипникова та директора Комунального закладу освіти  Полтавський базовий медичний фаховий коледж Полтавської обласної ради Олени  Синенко та підтримала продовження дії трудового контракту з ними на 3 роки.

Окрім цього, депутати схвалили проєкт рішення «Про внесення змін до  рішення обласної ради від 14 липня 2017 року №521 “Про ліквідацію Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи”», розглянули річні звіти керівників установ та закладів соціального захисту населення, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, про виконання показників ефективності використання спільного майна, а також майнового стану за 2021 рік, звернення до комісії.