![](https://oblrada-pl.gov.ua/sites/default/files/field/image/337ac9dd-652e-40d1-8de5-6ae4a1e0ab1b.jpeg)
5 грудня під головуванням Олега Хардіна в режимі відеоконференції відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.
У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, депутати обласної ради: Сергій Бульбаха, Василь Кириченко, Олег Баканов, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради.
З нагоди Дня Збройних сил України депутати погодили кандидатури для нагородження почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України».