Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022

Профільна комісія рекомендувала оновити матеріально-технічну базу видавництва «Лубни»

Опубліковано 11 Жовтня 2021 року, о 17:24

11 жовтня під головуванням Миколи Кульчинського відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Лілія Руроєва, заступники голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, Ігор Панченко, депутати обласної ради: Микола Бондар, Юрій Лебедин (працював в онлайн-режимі), Володимир Ярошенко, Марина Грекова, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради, журналісти.

Комісія заслухала звіт директорки видавництва «Полтавський літератор» Олени Зубань про її професійну діяльність та погодила продовження з цією керівницею термін дії трудового контракту.

Члени комісії підтримали проєкти рішень Полтавської обласної ради щодо погодження кандидатури депутата обласної ради Олега Діденка для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України, внесення змін до рішення обласної ради від 29 грудня 2020 року № 87 «Про відзнаки Полтавської обласної ради».

          Також у ході засідання  було розглянуто лист депутата обласної ради Володимира Ярошенка щодо можливості оновлення матеріально-технічної бази Комунального видавництва «Лубни». У контексті даного питання комісія рекомендувала Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації внести зміни до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2021 – 2023 роки щодо фінансової підтримки з обласного бюджету Комунального видавництва «Лубни» та поповнення його статутного фонду в сумі 920 тис. грн на 2022 рік.