Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022
Наприклад, 10.08.2022

Рятувальники області отримали почесні відзнаки

Опубліковано 24 Травня 2022 року, о 15:32

24 травня начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Роман Примуш, начальник Головного управління ДСНС Володимир Салогуб нагородили почесними відзнаками працівників Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

Рятувальники відзначилися при ліквідації наслідків ракетних обстрілів інфраструктурних об’єктів нафтової промисловості міста Кременчука та ефективного виконання завдань під час відсічі та стримування російської агресії на території Луганської та Донецьких областей.

Олександр Лемешко, вітаючи нагороджених, відзначив їхню професійність та героїзм у складних ситуаціях.

«Надзвичайно приємно нагороджувати справжніх героїв. Полтавщина є не тільки потужним гуманітарним хабом для сусідніх областей, а й областю з потужною службою ДСНС. Наші рятувальники досвідчені та мужні, вони – справжні герої, адже виконують небезпечну роботу», – наголосив Олександр Лемешко.

Звертаючись до присутніх, Роман Примуш наголосив, що сьогодні служба ДСНС йде пліч-о-пліч зі Збройними Силами України в найнебезпечніші точки.

«Полтавщина забезпечує належне реагування у фронтових областях. Ви – ті, хто підставляє плече своїм колегам, адже берете участь у зведених загонах, у розмінуванні території. Сьогодні вся служба ДСНС продемонструвала, що готова до різних непередбачуваних та небезпечних ситуацій», – звернувся до присутніх Роман Примуш.

Також під час урочистостей рятувальники області отримали два безпілотні комплекси, пожежні автомобілі DENNIS з Великої Британії та пожежні автомобілі IVECO, надані Італією.