![](https://oblrada-pl.gov.ua/sites/default/files/field/image/346089294_1013467966700901_2412789179291580683_n.jpg)
Ціна того, що темрява, яку несе рф, не дісталася до Відня, Брюсселя, Парижа чи Риги – боротьба України за кожний сантиметр землі. За наш Бахмут, Авдіївку, Охтирку, Ірпінь, наш Маріуполь.
Найвищою ціною ЗСУ боронять наші міста і села, разом із цим – захищають демократичні цінності всієї Європи та цивілізованого світу. Ми не рухаємося у Європу, ми і є Європа. Тому ми рухаємося разом із Європою. Від Київської Русі до сьогодні, й в майбутньому.
Дякуємо нашим партнерам за підтримку України в найскладніші часи! Дякуємо кожному з захисників і захисниць!
Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький