Наприклад, 21.01.2022
Наприклад, 21.01.2022
Наприклад, 21.01.2022
Наприклад, 21.01.2022
Наприклад, 21.01.2022

Тарифи на постачання теплової енергії та гарячої води для населення не підвищуватимуться

Опубліковано 21 Жовтня 2021 року, о 10:40

21 жовтня під головуванням Сергія Бєлашова відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, депутати обласної ради: Людмила Мірошніченко, Костянтин Копотун, Олексій Матюшенко, Юлія Устименко, Олег Дядик, Іван Москалик, Руслан Проценко, Олександр Олексенко, Фахраддін Мухтаров..

Депутати розглянули проєкт рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства "Полтаватеплоенерго"».

Як поінформував директор ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Олександр Олексенко, завдяки досягнутим домовленостям з Урядом, щомісяця підприємству буде компенсуватися різниця в тарифах. Таким чином, тарифи на теплову енергію та постачання гарячої води для населення до кінця опалювального періоду 2021-2022 років залишаться незмінними. Тарифи для бюджетних організацій будуть встановлені відповідно до укладених договорів з Нафтогазом України в межах Меморандуму.

Відповідний проєкт рішення комісія підтримала.

Також було розглянуто та підтримано проєкт рішення «Про надання згоди на здійснення реконструкції існуючих котелень та укладення договорів про спільну діяльність».