Наприклад, 03.07.2022
Наприклад, 03.07.2022
Наприклад, 03.07.2022
Наприклад, 03.07.2022
Наприклад, 03.07.2022

У межах співпраці Полтавської обласної ради з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні громади Полтавщини почали отримувати гуманітарну допомогу

Опубліковано 12 Травня 2022 року, о 14:32

12 травня, за сприяння Полтавської обласної ради та Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, громади Полтавщини почали отримувати гуманітарну допомогу від Уряду Канади.

«19 тисяч ковдр будуть пропорційно розподілені між громадами. А завдання громад надати допомогу насамперед тим, хто її потребує», – зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Представники Міжнародної організації з міграції в Україні, які забезпечили доставку гуманітарного вантажу, поспілкувалися з головами громад щодо потреб внутрішньо переміщених осіб.

 

Микола Різник, голова Опішнянської громади

«На нашій території близько 20 відсотків внутрішньо переміщених осіб від всього населення громади це півтори тисячі людей. Тобто нашій громаді вже стає складно. Якщо в перші дні мешканці надавали допомогу то зараз спостерігається деякий спад. Тому  допомога від міжнародних організацій є мега актуальною. Дякую Полтавській обласні раді та Міжнародної організації з міграції в Україні за підтримку у цей надважкий час», – сказав Микола Різник.

 

Геннадій Супрун, голова Новосанжарськоі громади

«У Новосанжарській громаді 3193 внутрішньо переміщених осіб – це немало. Мешканці громади з розумінням поставилися до проблем людей, які постраждали від війни.  Багато хто з них приїжджав зовсім без речей і потребував абсолютно всього. Допомагаємо їм чим можемо. Розмістили біженців у приватному секторі, в закладах комунальної власності. Ми дуже вдячні Полтавській обласній раді та Представництву Міжнародної організації з міграції в Україні за підтримку і допомогу, яка для нас надзвичайно важлива», – підкреслив Геннадій Супрун.