Наприклад, 24.06.2024
Наприклад, 24.06.2024
Наприклад, 24.06.2024
Наприклад, 24.06.2024
Наприклад, 24.06.2024

У Полтаві привітали кращих спортсменів та тренерів області

8 вересня в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

У заході взяли участь заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, начальник Полтавської РВА Дмитро Романов, начальник Управління молоді та спорту ОВА Марина Трохименко, депутати обласної ради Яніна Барибіна, Олександр Алексюк, керівники спортивних шкіл, організацій, спортсмени, тренери.

«Від імені депутатського корпусу обласної ради вітаємо зі святом усіх, хто сенсом свого життя обрав спорт і фізичну культуру. Велика подяка ветеранам спорту – людям, які всі свої знання й навички передають вихованцям. Дякуємо тренерам, медикам, реабілітологам – внесок кожного у перемоги спортсменів області величезний. Ми маємо ким пишатися і це завдяки усій спортивній спільноті області. Тому зичу спортсменам перемог і з гордістю за свій народ виступати на змаганнях. Дякуємо захисникам і захисницям за можливість розвивати спорт і гідно представляти Україну на міжнародній арені», – зазначив заступник голови обласної ради Олексій Чепурко. Він також зауважив, що Полтавська обласна рада й надалі сприятиме поліпшенню матеріально-технічної бази спортивних шкіл та всіляко заохочуватиме наших спортсменів, адже здорова нація – наше майбутнє.

У своєму вітальному слові Марина Трохименко зауважила, що спортсмени області з початку року вибороли понад 600 медалей на міжнародних та всеукраїнських змаганнях, більша частина з яких – найвищого ґатунку.

Під час урочистостей кращі спортсмени, тренери та керівники спортивних шкіл та організацій отримали почесні відзнаки.