Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024

У Полтаві відзначили переможців конкурсу ІІІ етапу Малої академії наук

27 вересня у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя урочисто нагородили переможців конкурсу ІІІ етапу Малої академії наук та науково-педагогічних працівників Полтавського територіального відділення МАН України.

Вітали присутніх заступниця голови обласної ради Лілія Руроєва, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА Євген Кончаковський та президент Полтавського територіального відділення МАН, ректор Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Володимир Онищенко.

Лілія Руроєва у вітальному слові наголосила, що юні науковці області вкотре підтвердили потенціал Полтавщини у майбутній розбудові країни.

“Щиро вітаю від імені керівництва й депутатського корпусу обласної ради. Надзвичайно радує те, що всі 60 територіальних громад області були гідно представленні на конкурсі. Мала академія наук – колиска умів, талантів нашої області. І той результат, який продемонстрували на державному рівні учасники за підтримки їхніх наукових керівників, – вкотре підтвердив високий науковий потенціал нашого краю. Дякуємо батькам, які допомагають дітям зростати. Педагогам та науковим керівникам, які щоденно докладають зусиль для становлення й нових досягнень юнаків та дівчат. І учасникам – за старання і наполегливість. В умовах війни такі успіхи МАНівців області особливо цінні”, – зазначила Лілія Руроєва.

Довідково: у 2023 році 61 юних науковців з Полтавщини взяли участь на державному етапі конкурсу. Призові місця вибороли 39 учасників. Такі досягнення для полтавських МАНівців найрезультативніші за всю історію існування.