Наприклад, 25.09.2021
Наприклад, 25.09.2021
Наприклад, 25.09.2021
Наприклад, 25.09.2021
Наприклад, 25.09.2021

В обласній раді навчалися активісти студентського самоврядування

Опубліковано 14 Вересня 2021 року, о 14:30

14 вересня в обласній раді відбувся черговий QUEST-TOUR для представників студентського самоврядування Полтавщини, започаткований Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування за підтримки обласної ради.

Активісти студентського самоврядування Полтавського фахового юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого оглянули зали засідань обласної ради та її постійних комісій, поспілкувалися із головою обласної ради Олександром Біленьким, заступницею голови обласної ради Лілією Руроєвою, представниками виконавчої дирекції Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Голова обласної ради Олександр Біленький, зокрема розповів роботу депутатського корпусу та виконавчого апарату обласної ради, закликав подавати свої ідеї на обласні конкурси громадських ініціатив, наголосив, що обласна рада пропонує стажування для усіх активних студентів.

«Це колосальна практика. Ви пройдете всі моделі робочих ситуацій, з якими, у майбутньому зіткнетеся у вашому професійному житті. Побачите як проходять сесії обласної ради, відвідаєте засідання профільних комісій, навчитеся правильно оформляти документи. Ми відкриті для молодих спеціалістів, які планують пов’язати своє життя із місцевим самоврядуванням» ‒ підкреслив Олександр Біленький.

В процесі спілкування Олександр Біленький та Лілія Руроєва відповіли на запитання учасників квест-туру, які стосувалися процесу підготовки рішень обласної ради, роботи фракцій, фінансування з обласного бюджету тощо.

Окрім цього, під час заходу відбулися тренінги на теми: «Основи самоврядування для учнівської молоді», «Шкільний Громадський Бюджет Полтавської області», «Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування», «Сучасні можливості для молоді» та зустріч з депутатом обласної ради Олегом Діденком та депутаткою Полтавської міської ради Юлією Городчаніною.