![](https://oblrada-pl.gov.ua/sites/default/files/field/image/dsc_2828_custom.jpg)
23 квітня в обласній раді, в онлайн-форматі, відбувся семінар для учасників конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року, проведений відділом інвестиційного та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради.
Учасники семінару – понад 40 осіб – ознайомилися з умовами участі у конкурсі, механізмом ідентифікації особи автора, вимогами до написання проєктів, порядком їх подання, розгляду, визначення проєктів-переможців, отримали відповіді на запитання.
Нагадаємо, конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснований Полтавською обласною радою в 2019 році з метою підвищення рівня поінформованості населення в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, екологічної свідомості та культури населення, вирішення локальних екологічних проблем. Він проводиться в рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки».