Наприклад, 25.09.2021
Наприклад, 25.09.2021
Наприклад, 25.09.2021
Наприклад, 25.09.2021
Наприклад, 25.09.2021

В обласному центрі запрацював Центр «Дія. Бізнес»

Опубліковано 14 Вересня 2021 року, о 14:06

14 вересня у Полтаві урочисто відкрили Центр підтримки підприємців «Дія.Бізнес». У церемонії взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, народні депутати України: Марина Бардіна і Костянтин Касай, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Панченко, депутати обласної ради: Тетяна Юрченко, Юлія Цибульська, Наталія Гранчак, представники Міністерства цифрової трансформації України, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», партнерів Центру – мережі мультимаркетів «Аврора», Huawei Україна, бізнес-спільноти.

Полтава стала шостим містом, яке приєдналося до мережі «Дія. Бізнес». Центр підтримки підприємців працюватиме на 3-му поверсі новозбудованого ЦНАПу. На думку голови обласної ради Олександра Біленького, така локація сприятиме не лише розвитку підприємництва, а й стане в нагоді для реалізації громадських ініціатив жителів Полтавщини.

«Ми знаходимося у приміщенні обласної комунальної власності, де дуже гармонійно розмістився Центр «Дія. Бізнес». Свого часу керівниця Центру Альона Гончаренко прийшла до нас зі своєю ідеєю, і ми її підтримали. У Полтавській обласній раді чимало проєктів громадських бюджетів. Вони єдині в Україні, що існують в межах області. Ми дуже б хотіли, аби в майбутньому Центр допомагав впроваджувати такі ініціативи. Фактично це є соціальний проєкт», – зазначив Олександр Біленький.

Голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов у вітальному слові подякував депутатському корпусу обласної ради за ухвалення рішень, які дозволили обласній владі збудувати сучасний ЦНАП.

«Коли ми з головою обласної ради Олександром Біленьким ухвалювали рішення щодо цього проєкту, а потім у сесійній залі перед депутатами обласної ради звертали увагу на насичення цієї будівлі, то нині ми можемо констатувати, що проєкт вдалий і його частина – «Дія. Бізнес» – дуже правильне рішення, щоб підтримати залучення інвестицій, створити нові робочі місця, сприяти розвитку підприємництва в регіоні», – зауважив Олег Синєгубов.

Директорка ГО «Полтавська платформа», керівниця Центру Дія. Бізнес Альона Гончаренко подякувала партнерам за віру в реалізацію ідеї та дієву підтримку.

«Хочу подякувати за довіру до нашої команди – це люди, які пройшли відбір. Велика вдячність нашим партнерам. Бо, як говорив Олександр Біленький, є люди, які приходять з ідеями, їх багато в світі. А от реалізованих ідей значно менше. Дякуємо, що допомогли реалізувати нашу ідею. Відсьогодні наші двері відкриті, ми зможемо приймати відвідувачів, проводити екскурсії», – наголосила Альона Гончаренко й розповіла про основні напрямки роботи полтавського Центру. Так, для відвідувачів працюватиме дві консалтингові зони, де фахівці надаватимуть безкоштовні консультації, хелпери вивчатимуть потребу підприємців у певних спеціалістах.

Основні напрямки роботи полтавського Центру – юриспруденція, маркетинг і HR. Вже нині облаштована Pop-up zone – місце, де підприємці можуть представити свій товар, аби отримати зворотній зв’язок від потенційних клієнтів.

Основна задача центру, за словами Альони Гончаренко, – розвиток бізнесу і збільшення кількості зареєстрованих підприємців у Полтавській області.