![](https://oblrada-pl.gov.ua/sites/default/files/field/image/img_8181.jpeg)
8 лютого голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький разом із першим заступником голови Полтавської обласної ради Олександром Лемешко зустрілися із фотографом Олександром Розумом.
Поговорили про фотографію, як вид мистецтва, діючі фотовиставки в області, публікацію фото та авторське право на них.
Потому, за вагомий особистий внесок у відродження духовності України, розвиток культури і мистецтва Полтавської області, високу професійну майстерність та активну громадянську діяльність Олександра Розума нагородили Почесною грамотою та годинником Полтавської обласної ради.