![](https://oblrada-pl.gov.ua/sites/default/files/field/image/6d6d59cb-2220-4254-bc77-c566cac446de.jpeg)
Сьогодні свій ювілей зустрічає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання, перший заступник голови обласної ради Олександр Миколайович Лемешко.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олександра Миколайовича з Днем народження!
Бажаємо міцного здоров’я, родинного тепла, злагоди, благополуччя, оптимізму та мирного неба.
Нехай у всіх планах і починаннях вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а кожен день дарує натхнення, нові відкриття і звершення.
Зі святом!