![](https://oblrada-pl.gov.ua/sites/default/files/field/image/nik_7293.jpg)
6 червня професійне свято у журналістів. З цієї нагоди перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко привітав колектив обласного комунального інформаційного агентства “Новини Полтавщини” та вручив відзнаки Полтавської обласної ради.
“Від імені керівництва й депутатського корпусу вітаємо зі святом. Дякуємо за вашу працю, своєчасне інформування суспільства про події в області. Ви працюєте за високими стандартами, з цікавою подачею і творчим підходом. Зичимо професійного зростання та цікавих матеріалів!” – наголосив у вітальному слові Олександр Лемешко.