Наприклад, 09.08.2022
Наприклад, 09.08.2022
Наприклад, 09.08.2022
Наприклад, 09.08.2022
Наприклад, 09.08.2022

Лесняк Денис Ігорович

Лесняк Денис Ігорович народився 18 грудня 1979 року у м. Полтава.
Закінчив Харківський військовий університет за спеціальністю «Радіоелектронні системи і комплекси». Кадровий офіцер Збройних Сил України.
Учасник антитерористичної операції на Сході України. Воював у складі 128-ї гірсько-піхотної бригади на посаді виконуючого обов’язки командира зенітно-артилерійського дивізіону. Пізніше був переведений у 10-у окрему гірсько-штурмову бригаду на посаду начальника ППО. Майор.
Загинув 15 серпня 2016 року у селі Єлізаветівка Мар’їнського району Донецької області під час бою з диверсійно-розвідувальною групою ворога.
Похований у м. Полтава.
На інтернет-сторінці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади в facebook бойові побратими Дениса Лесняка написали: «Денис був справжнім офіцером, взірцем військової мужності, хорошим другом, веселим та життєрадісним. Коли нам, колегам Дениса, солдатам і офіцерам бригади, на службі ставало сумно, він завжди підтримував нас своєю світлою енергетикою, своєю веселою вдачею, добрим словом. Разом з ним з ним було затишно і спокійно, на мить, здавалось, що цей кремезний і добрий велетень, Денис Лесняк, є саме тим Воїном Світла, що захистить нас від зла у цьому жорстокому і небезпечному світі. Напевно, так воно і було…Смерть неочікуваною забрала від нас Дениса. Смерть полювала за ним у страшних, кривавих боях під Дебальцево та Станицею Луганською. Тоді Денис вижив і продовжував службу у Збройних Силах України, твердо, чітко і бездоганно виконуючи свій офіцерський обов’язок. Але шляхи Господа несповідимі і Дениса, на жаль, вже нема з нами…»

Указом Президента України № 23/2017 від 3 лютого 2017 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку" Лесняк Денис Ігорович нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).