Наприклад, 09.08.2022
Наприклад, 09.08.2022
Наприклад, 09.08.2022
Наприклад, 09.08.2022
Наприклад, 09.08.2022

Пугачов Вадим Володимирович

Пугачов Вадим Володимирович народився 15 березня 1975 року у м.Томськ РСФСР.
Проживав у м. Кременчук Полтавської області.
Закінчив Кременчуцьку гімназію №5, СПТУ №22, здобув професію кухаря.
Проходив строкову службу у Збройних Силах України. Молодший сержант.
Працював диспетчером газової служби, підрядником у будівельній компанії, заочно навчався на психолога.
Мобілізований до Української армії 6 серпня 2014 року. Учасник антитерористичної операції на Сході України. Військовослужбовець 92-ї механізованої бригади.
Загинув 16 травня 2015 року біля м. Щастя Луганської області під час бою з диверсійною групою 3-ї бригади спецназу Російської Федерації.
«О 14:50 почався бій. Група противника вийшла на наш опорний пункт. Вадим Пугачов дав команду всім до бою, тому перші черги пішли в нього. Він був поранений, наша мобільна група витягнула його з окопу на машину», - розповів один із побратимів Вадима і додав, що Пугачов не вижив.
У цьому бою військовослужбовці Збройних сил України захопили в полон командира групи спецназу 3-й бригади Збройних Сил Російської Федерації (місце постійної дислокації - Тольятті) капітана Євгена Єрофєєва, а також заступника командира групи сержанта Олександра Александрова, які отримали поранення, а пізніше дали важливі свідчення.
Як розповіли колеги загиблого, Вадим був «світлим», добрим та прямолінійним, за що часто страждав.
«Вадим був відповідальним, у нього бойовий дух та воля до перемоги. Він був із тих людей, яких один раз побачив і запам'ятав. Восени ми з ним зустрілися в Щасті на мосту, коли передавали допомогу, на цьому мосту він і загинув», - зазначила волонтер Ірина Митрофанова.
Указом Президента України № 292/2015 від 28 травня 2015 року, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).